reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Byłam dzisiaj na USG i wszystko jest cudownie! Maleństwo ma 1.54cm i serduszko bije! Ale jestem zadowolona :-)

Nieśmiała bety nie trzeba na czczo. Pewnie nie patrząc na rodzaj badania wszystkim tak mówią, na wszelki wypadek.

Katka, ta data 23.04 bardziej pasuje bo te Twoje dzieci duZe już są. Ja dopiero dzisiaj miałam taki rozmiar maleństwa. Termin z OM i USG to 29.04. Zostawmy tak jak jest, jeszcze się może pozmieniać :blink:

Lisica może byc widać tylko pęcherzyk albo pęcherzyk i pęcherzyk zoltkowy. Ja serduszko zobaczyłam w 6t0d.

Klara gratuluje udanej wizyty!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale Wam fajnie, że już wiecie o bijących serduszkach :) gratuluję! Ja jeszcze czekam.

U mnie zupy pomidorowej ciąg dalszy :) po dwóch dniach jedzenia pomidorówki ugotowałam gar na kolejne dwa dni.

Bety nigdy nie robiłam na czczo.

Zawsze myślałam, że termin z ost @ jest wiarygodny ;) a tu okazuje się, że nie ;)
 
Hej Mamusie :)

U mnie całkiem spoko po weekendzie, mdłości trochę odpuściły i tylko od czasu do czasu jest mi niedobrze ale da się przeżyć.
Wczoraj w końcu udało nam się do końca złożyć tą szafę i mogłam ogarnąć burdel. Teraz pokój lśni czystością i całkiem miło się w nim przesiaduje :)
Zbiegły mi 3 duże półki na ubranka dla maleństwa i już nie mogę się doczekać aż będę je zapełniać :p

co do zmęczenia to nadal mnie trzyma. Wczoraj o 18 musiałam się na godzinkę położyć bo zamiast sprzątać to łaziłam w te w tę z powrotem bez celu nie mogąc się ogarnąć. Przespałam się i robota jakoś od razu mi lżej poszła :p
W nocy 7 razy byłam sikać a o 8:30 tak mi się chciało siku że nie mogłam rozluźnić mięśni by to wypuścić ha ha :D

Dzisiaj nie mam sił by zrobić obiad więc chyba zrobię pierogi z paczki bo mam w zamrażalniku.

Susel uwierz że nuda potrafi zabić człowieka... Tak tam było nudno że ciągle spałam,. ledwo co jadłam i z tego schudłam (w 9 miesiącu!!) prawie 2 kg i nabawiłam się anemii :(
Gratuluję że Twoje maleństwo już takie duże :) Ja mam wizytę 22 września więc pewnie moja kropka też koło 1 cm będzie mieć :)
Mitaginka suma sumarum to porodem i tak będą się kierować według OM no chyba że owu wystąpiła o wiele później i dziecko jest młodsze niż powinno.
Didi jeśli sprzęt Twój gin będzie miał dobry to zobaczysz serduszko. Ja zobaczyłam w 5t 5d :)
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z mdłościami i wzdęciami w pracy?? Ja jestem wykończona... Nie wiem czy wytrzymam w pracy.
Jak długo chcecie pracować??
 
Susel - ja żadnych zmian nie chcę wprowadzać ;)
Ja mam krótkie cykle to i ciąża starsza może być. Ale ten 28.04 przyjmuję za planowaną datę. Zobaczymy co na pomiarach 3.10 wyjdzie :)) jak tak będą rosły szkrabiki to w końcu termin zrobi mi się na 1/04 :D

Cieszę się, że wizyty udane :) super!
Zajrzę potem bo lecę Nikoli sukienkę wybrać i z kwiatami powalczyć.
Całusy babole :*
 
Hej dziewczyny wpadłam tylko na chwile w środe czeka mnie pogrzeb . Tata zmarł w niedziele na chwile przed wyjazdem na chrzest dostałam tel od siostry odszedł w spokoju przy mamie i siostrze jak wiadomo mąż pojechał na chrzest no bo chrzstny to musiał ja do rodziców pożegnać sie i pomódz wiadomo przy ubieraniu taty nawet musiałam jechac z siostra wybrac trumne bo mama nie była w stanie. Powiem wam że jestem już spokojna wypłakałam chyba już wszystko co mogłam kamień spadł mi z serca że nie cierpiał i odszedł w takim spokoju. Dziekuje kochane za wasze wsparcie . Ja nadal nie byłam jeszcze i ginekologa wizyta 3 pazdziernika ale chyba pujde wczesniej prywatnie bo boje sie czy przez ten stres jest wszystko dobrze bo wczoraj bardzo bolał mnie brzuch ale to chyba z nerwów
 
Mamy bliźniaków to mogą sobie spokojnie ze 2 tygonie odjąć od terminów :p Nie sądze żeby donosiły do 40 tygodnia to naprawdę żadkość :)
 
Kika - bardzo mi przykro :-( przytulam Cię mocno :*

Dla Taty [*][*][*]


Asiaf - hehe to może ja faktycznie urodzę na początku kwietnia ;)
Mój lekarz mówił, że on mnogie ciąże rozwiązuje w 37/38tc.
Ale to tu w Warszawie, a ja będę rodzić w Poznaniu i nie wiem jakie tam praktyki mają :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry