reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Susel - ja żadnych zmian nie chcę wprowadzać ;)
Ja mam krótkie cykle to i ciąża starsza może być. Ale ten 28.04 przyjmuję za planowaną datę. Zobaczymy co na pomiarach 3.10 wyjdzie :)) jak tak będą rosły szkrabiki to w końcu termin zrobi mi się na 1/04 :D

Cieszę się, że wizyty udane :) super!
Zajrzę potem bo lecę Nikoli sukienkę wybrać i z kwiatami powalczyć.
Całusy babole :*
Sama się rozwiążesz przed 38 tygodniem :). A chcesz cesarkę czy wolisz próbować naturalnie??
 
Asiaf - chcę próbować naturalnie z córką szybko mi poszło.
Wody mi odeszły 1.11 o 8.30 - byliśmy akurat na cmentarzu, a o 14.20 Nikola była z nami. Nię popękałam, krocza nie nacinali. A mała urodziła się 3300g i 53cm.
A cesarka to jednak operacja :(
Wiadomo, że jak dzieci będą nie tak ułożone czy jak lekarz będzie jednak wolał przeprowadzić CC to się zgodzę bez gadania bo dobro maluchów najważniejsze.
 
Kika bardzo mi przykro

Tu dzisiejsze zdjęcie mojej dzidzi ImageUploadedByForum BabyBoom1410777002.745206.jpg
6.4 - 4.58 mm
ale według mnie ciut młodszy bo owu miałam ciut pozniej ni ale to pikus
Wszystko jest ok, dostałam listę badań do zrobienia
Z wynikami mam sie zgłosić i wtedy ustalić kolejną wizyte

Dziewczyny jak podajecie rozmiary to piszcie od razu tygodnie Oki? Bo ja z tel nie widzę pasków i nie wiem do jakiego terminu sie odnieść Oki ??
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410777002.745206.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410777002.745206.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 52
Asiaf - chcę próbować naturalnie z córką szybko mi poszło.
Wody mi odeszły 1.11 o 8.30 - byliśmy akurat na cmentarzu, a o 14.20 Nikola była z nami. Nię popękałam, krocza nie nacinali. A mała urodziła się 3300g i 53cm.
A cesarka to jednak operacja :(
Wiadomo, że jak dzieci będą nie tak ułożone czy jak lekarz będzie jednak wolał przeprowadzić CC to się zgodzę bez gadania bo dobro maluchów najważniejsze.
No pewnie że lepiej naturalnie ale wiem że z bliźniakami to trzeba lekarzy pilnowąc bo jednak to drugie dziecko jest nienaturalnie długo w brzuchu. Jak wszystko idzie dobrze to lepiej naturalnie ale jakby coś szło za wolno albo nie tak to drzyj się o cesarkę najgłośniej jak możesz. Często sa niesety niedotlenienia u bliźniaków przy naturalnym porodzie :(

Mi tez szybko poszło więc jakby miała bliźniaki próbowała bym naturalnie.
 
Kika wyrazy współczucia! Tulę Cię mocno!
Oj widzę, że już myśli o porodzie się pojawiają :) Ja będę miała cc, bo podobno po przebytym można chcieć drugie. Pierwsze miałam ze wzgl na położenie miednicowe córci. Nie było miodu po , ale wszystko da się przżyć. W związku z tym pewnie też będę kwietniówką, bo cc planowane robią przy skończonym 39 tygodniu. Właśnie zapisałam się na kolejną wizytę na 1 października na 16. Już na samą myśl mnie jakiś tam strach obleciał. Ale do niego muszę się przyzwyczaić bo on nie zniknie do samego końca :)
 
Martusia tak mówisz? Ja też po cesarce, też wolałabym ponownie cesarkę... Ale będzie co ma być, najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.
 
Lisica znajoma pracuje jako instrumentariuszka przy cesarkach i mi tak mówiła. Zreszt siostra mojego J tak miała. Więc teraz liczę , że i ja się załapię. Chociaż dodam , że każda kobieta , która miała cesarkę po raz drugi mi mówiła, że ta 2 jest gorsza, bo wszyystjko bardziej boli, ale mimo wszystko chcę sie przekonać ;)
 
reklama
Witam się po weekendzie :)
Przeszedł spokojnie od wczoraj mdłości męczą mnie jakby mniej, mam nadzieję że będzie tendencja spadkowa heheh ;)

Kika bardzo mi przykro.

Co do porodu to mnie też poszło raz dwa i będę bardzo chciała rodzić naturalnie, cc to jednak poważna operacja. Ale tak jak Ka_tka pisze gdyby coś zagrażało dzidzi to zgodzę się na cc bez gadania.

Poza tym u mnie piękna pogoda i korzystamy jeszcze ile można, czyli większość czasu na dworze.

Ja też jeszcze nie widziałam serduszka a byłam w 5t6d, kolejna wizyta to 9t0d więc będzie już moje serduszko.
 
Do góry