reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Jak ja sie ciesze ze nadmierne owlosienie mnie nie dotyczy :) jak w lecie dluzej nog nie zgole to wloski mam zlote na nogach i jak ktos sie nieprzyjzy to wyglada jakbym miala zlote niteczki. Niesety zanim sie wypala na zloto sa zwyklymi klakami.
 
reklama
Ja nic nie wiem, ale wolę przebarwienia niż swoją czarną szczecinę.
Zwłaszcza po wewnętrznej stronie ud. Nie mogę codziennie się tam golić, bo wyskakują mi krosty. A włosy odrastają tak szybko, że już na drugi dzień mnie drapią przy chodzeniu (mam taka budowę, że uda mi się ocierają jedno o drugie. Miałam tak już w szkole, będąc szczuplutką dziewczynką, więc to nie wina tłuszczu). Nie mogę założyć żadnej spódnicy, czy sukienki bez rajstop.
Myślę, że depilacja laserowa odmieni moje życie i już sobie o niej marzę. :cool2:

Może te przebarwienia to bardziej indywidualna cecha konkretnej osoby?
Ja np. nigdy nie miałam żadnych po opalaniu itd. Czasem się zastanawiam o czym piszą na forach polecając jakieś kremy na przebarwienia.
Mam blizny potrądzikowe, ale to raczej nie są przebarwienia. Chyba nie mam do nich skłonności.
 
Ostatnia edycja:
Jak ja sie ciesze ze nadmierne owlosienie mnie nie dotyczy :) jak w lecie dluzej nog nie zgole to wloski mam zlote na nogach i jak ktos sie nieprzyjzy to wyglada jakbym miala zlote niteczki. Niesety zanim sie wypala na zloto sa zwyklymi klakami.

Ja póki depiluje nogi, a nie golę, to też mam cienkie i mało widoczne, ale jak tylko z oszczędności czasu przerzucę się z powrotem na maszynke, to ciemnieją, choć nie są jakieś sztywne kłujące. Pachy po kilku depilacjach woskiem się przerzedziły, więc jako tańsza alternatywa wosk jest ok.
 
Depilator to ja rozumiem, ale nigdy nie pojmę, jak można używać wosku.
W tym roku próbowałam i nie dałam rady. Zapuszczałam włosy 2 tygodnie. Wosk (taki w rolce, ciepły, nie w plastrach) jeszcze ich nie łapał (łapał, ale tylko część), a ja już wyglądałam tak ohydnie, że sama na siebie nie mogłam patrzeć. W dodatku było lato, a ja w spodniach do kostek.
Nigdy więcej. :no:

Pocieszam się, że moje czarne grube włosy są idealne do laserowego usuwania.. więc to co całe życie było moim przekleństwem może mieć swoje zalety.
Ciekawe, czy karmiąc piersią można się laserować, czy muszę odczekać?
 
Rukmini jest podobno laser philipsa domowy. Tani nie jest ale tanszy niz zabiegi u kosmetyczki a mozesz robic puki nie znikna wloski. Kolo 2000 kosztuje inpewnie na raty mozna wziasc. Ale w ciazy nie rob bo to kednak laser juz predzej jak bedziesz cycem karmic .
 
Ostatnia edycja:
IPL to nie jest prawdziwy laser. Czytałam dziesiątki recenzji o różnych laserach, zabiegach itd.
Po IPL włosy odrastają. Jednym od razu, innym po paru miesiącach.
Chcę iść na profesjonalny laser. Mieć spokój raz na zawsze. Z roku na rok ceny są coraz niższe, a skuteczność coraz większa.
Szkoda tylko, że takie zabiegi przeprowadza się jesienią/zimą. W ten sposób sobie trochę na wszystko poczekam.
 
No to moze ale prawdziwy laser tez nie daje gladkosci na zawsze tylko na 5 lat bodajze. Ostatnio o tym dziewczyny na kwietniowkach pisaly.
 
reklama
Do góry