reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
dziękuję dziewczyny za wszystkie życzenia :) nie spodziewałam się, jesteście super :)

u mnie wszystko ok :)

widzę ostatnio dużo piszecie o ruchach.. A ja wam powiem, że od paru dobrych dni w ogóle się nie czuję jakbym w ciąży była- normalnie żadnych objawów :) to normalnie :d ? :)

całuje i miłego wieczoru i dobrze przespanych nocy życzę :)
 
Pewnie jestem wredna, ale właśnie oglądam tv z podkurczonymi nogami i mecze młodzieży:-D faktycznie tak pięknie czuć kopniaczki jak się skule;-)

No i dzięki dziewczyny :-)
 
Dorzuce i od siebie Najlepszego niesmiala

Grayulacje, ruchow, wizyt i wszystkich pozytywnych wiesci :)

Dziewczyny a jak u was z pamiecia? Bo moja juz zaczyna szfankowac, np czytam posty i wiem ze jakis temat na tapecie ale jak doczytalam do konca i chcialam cos napisac to nie pamietam juz o czym pisalyscie, masakra jakas

A jesli chodzi o zachcianki to w pierszej ciazy truskawki i wszystko co je zawieralo, a teraz ogorki i kapusta kiszona, wszedzie gdzie sie da to wciskam zeby zjesc
 
Gratulacje udanych wizyt i pierwszych kopniaczków.

Domi ja też poluje na jakąś kurtke ciążową bo zdaje sobie sprawe że w mojej to góra jeszcze miesiąc będę się mieścić ;)

U mnie odpukać ze spaniem nie ma problemu z chęcią pospałabym dłużej ale synio nie da, za to kłade się z nim w południe i dosypiam :)
 
Bozka, problem z pamięcią roztargnienie...Mnie to dotyczy... nazywam to zbudyniałym mózgiem bądź kalafiorem ciążowym;-)
Przykład: zapominam co chce powiedzieć, napisać, często pinu do karty, ostatnio włożyłabym słoik z kawą do lodówki i jednego dnia stałam 2x na zielonym świetle, patrząc na sygnalizację i cały czas czekając na to zielone...:-D wcześniej mi się to nie zdarzało :-(
 
A kurtki zimowej nie kupuję, bo w tych co mam jeszcze się mieszcze :p a mam ich 5:-D później ewentualnie będę kombinować :-)
Za to dziś szukałam sukienki na święta, a znalazłam przy okazji jeszcze spodnie i sweterek :-D teraz musze się z tym wszystkim przespać żeby podjąć decyzję, bo jednak 100e mnie te ciążowe ciuchy uczynią :-(
 
reklama
Ja się zastanawiam, czy nie podkraść mężowi kurtki zimą.
Nie chcę kupować czegoś, co potem mi się nie przyda, a mam wybitny wstręt do dużych, workowatych ciuchów.

Prawie 1. w nocy, a ja wcale nie jestem śpiąca. :-(
Zaraz spróbuję się zmusić. Za to tak miło mi się śpi w okolicach 10-12 rano/w południe.
 
Do góry