reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Z ta waga to różnie. U mnie w pierwszej ciąży w 1 trymestrze spadło 4 kg i dopiero w 24 tyg odzyskałam wagę sprzed. Di porodu szlam z waga +10.Teraz juz mam 4 kg na plusie i jem uważam niewiele by tyć.
Są osoby które tyja na początku potem mniej a są i takie na odwrót ze na początku ryja szybciej potem nie jak moja koleżanka KTÓRA przytyla +5 w 1 trymestrze a w 2 pozostałych razem 6kg
 
Magnesia wiesz my mamy dużo par kolczyków ale same złote białe złoto itd więc kurcze chyba nie będzie w przedszkolu kolczyków. Tylko w domu żeby uszy nie zarosly.
I podkreślam ze ja liczę się z tym że dziecko może samo zgubić. Tyle ze moja jest taka ze nigdy nie zgubiła nigdy nic zawsze pilnuje swoich rzeczy i dała pod opiekę pani bo sama nie umie zapiać
 
Katagorka mimo ze jestem ostrym przeciwnikiem noszenia kolczykow do przedszkola (,wiec popieram jesli nie bedziesz jej zakladac do przedszkola) ale Pani sie zachowala nieodpowiedzilnie. Skoro dziecko jej dalo do reki zloty kolczyk to Pani powinna go umiescic w bezpiecznym miejscu zeby nie zginal, a moze sam ukradla.. Ja bym ja pomeczyla o to ze jednak kest odpowiedzialna skoro od dziecka odebrala.
 
Katagorka mimo ze jestem ostrym przeciwnikiem noszenia kolczykow do przedszkola (,wiec popieram jesli nie bedziesz jej zakladac do przedszkola) ale Pani sie zachowala nieodpowiedzilnie. Skoro dziecko jej dalo do reki zloty kolczyk to Pani powinna go umiescic w bezpiecznym miejscu zeby nie zginal, a moze sam ukradla.. Ja bym ja pomeczyla o to ze jednak kest odpowiedzialna skoro od dziecka odebrala.

Jest mi żal bo to prezent urodzinowy i poprostu szkoda. No o to mi chodzi ze jak dostała do ręki kobieta to powinna wsiąść za niego odpowiedzialność. Co innego jakby młoda sama gdzies zgubiła :-o
 
Vivid super wieści, to lubie ;)

Kropeczka trzymam kciuki za jutro :)

Magnesia w 3trymestrze nie tyje się już tak dużo, owszem dzidziuś wtedy przybiera najwięcej na wadze ale korzysta z naszych zmagazynowanych zasobów ;) więc dzidziuś tyje a my stoimy prawie w miejscu :) ale jak wiadomo każda z nas jest inna i inaczej nasz organizm reaguje na różne sytuacje.

Katagorka lipa z tym kolczykiem spróbuj jeszcze jutro pomęczyc tą kobiete niech wźmie odpowiedzialność za tą sytuacje.
 
Oj ja niestety też ostatnio nie potrafię się cieszyć i problem z tym ile przytyję jest naprawdę dla mnie najmniejszy, chociaż do szczupłych nie należę. Martwię się o swoje serducho, bo czuje czesto jak mi kołacze, niby przed ciążą miałam badania i byly ok, ale teraz czuje sie gorzej, do tego bóle głowy, zadyszki i jeszcze jakaś infekcja intymna, więc naprawdę choćbym usilnie chciała ciężko mi czerpać radość, do tego wszystko mnie wkurza i drażni czasami przespałabym cały dzień...takżę dodatkowe kg to naprawdę mały pikuś:blink:
 
reklama
Do góry