reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja wczoraj swietowalam urodziny przy Piccolo... :) bylo cudownie ;) dzis mam kolejny dzien kursu przed zbliżającym sie egzaminem. Na komórce w przeglądarce jest troche upierdliwe przeglądanie poprzednich stron, ale widzę, ze tez macie problem z lydkami. Ja jak kupuje kozaki, to porządne, żeby ze 3 lata wytrzymaly, bo nie cierpię szukania czegos co na moich łydkach sie zapnie. Rok temu kupilam fajnie w Lasockim z gumkami z tylu. Miodzio ;) milej niedzieli dla wypoczywających :)
 
reklama
A u mnie odwrotnie w lydce ok ale podbicie mam tak wysokie że w kostce ciężko się dopiąć.
Młoda wymyśliła mamusi obiad, mianowicie menu na dziś:
- obowiązkowo rosolek ( bez tego nie ma niedzieli :D)
- karkówka
- kiszona kapustka z grzybami
- kluski
I znów dupka urośnie he he....
Lecę mojego Rudolfa przegonic po lesie bo już baczki puszcza :eek:
 
Witam dziewczyny się w niedziele i witam również nowe mamusie.
Mój pomysł na obiad ..... zjeść na mieście:-)
Kawusie wypiłam, jak mój kochany wstanie to jedziemy do Wrocka na zakupy, a później na obiad.
Co do rozmiaru biustu to ja podobnie do Verny- a więc mały ale też już muszę wymienić na większy-niecierpie kupowania staników.
Później wpadną znajomi więc idę szybko ogarnąć dom- dobrze że nie mam dużo:-D
Ja jeszcze nie robie zakupów dla dzidziusia- poczekam na wyprzedaże do stycznia. Ja obecnie żyję co tu dzieciom kupić na święta czy mikołaja, brak pomysłów.
Miej niedzieli, może uda mi się jeszcze dziś zajrzeć a jak nie to do jutra:laugh2:
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :)

NIEDZIELA U NAS BA RDZO ŁADNA, JEŚLI CHODZI O POGODĘ :) Z HUMOREM TEŻ NAWET OKEJ... :)

MACIE JAKIEŚ SPOSOBY NA MOBILIZOWANIE LENISTWA U SIEBIE? U MNIE Z TYM MASAKRA JEST, WSZYSTKO ROBI MÓJ PRZYSZŁY MĄŻ- AŻ WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ :(

PO POŁUDNIU WPADAJĄ DO NAS RODZICE MOJEGO K, NA OBIADEK I PEWNIE SKOŃCZY SIĘ NA KOLACJI :p

JUTRO DO PRACY.. ALE WTOREK I ŚRODA WOLNA :D

SAMOPOCZUCIE ŚREDNIO, BO MNIE COŚ POBOLEWA I SWĘDZI GARDŁO,,, I LEKKI KATAR :/, ALE TAK TO JEST JAK PRACUJE SIĘ Z LUDŹMI... JEDEN KICHNIE I ZARAZ RESZTA CHORA :D

MIŁEJ NIEDZIELKI ;* BUZIACZKI ;-);-);-)
 
Hej heloł:-) z łóżka się witam z bananem w ręku:p nie dotrwalabym dziś z głodomorą do śniadania, bo S. się ociaga i wstać mu się nie chce żeby zrobić śniadanie....

Kokardka zapraszam :-) sałatki starczyłoby dla wszystkich ;-)

Verena no ja co jakiś czas mam takie napady :-) ostatnio też na sałatkę ale trochę inną i na sernik na zimno ;-) kiedyś kebab... Wygoniłam wręcz mojego S. z domu i bez kebaba kazałam nie wracać :-D

Czy wy też tak macie ze np otwierając drzwi do mieszkania obcym ci patrzą na twarz, na brzuch i znowu na twarz? 3x juz miałam taką sytuację. I przy ostatniej sytuacji parsknełam śmiechem, bo przekomicznie to wygląda :-D
 
Verna,

Ja całe życie myślałam, że mam 75B, zresztą to jest to samo co 70C i 65D, czyli masz dokładnie takie same cycki jak ja i nie masz czego zazdrościć. :-)
Niestety w polskich sklepach nie ma pełnej rozmiarówki. I tak mając pod biustem 67-68 cm, nosiłam obwód 75 i dziwiłam się, że leci mi na kark. Paranoja.
 
reklama
Do góry