reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja mam 80 G czasem mi do H dochodzilo jak tylam bardziej. To juz sa naprawde duze. A jak Ika sie urodzila to mialam 80 J i to bylo juz przegiecie paly.
 
reklama
Witajcie Majowe Mamusie!
Ja mam termin wyznaczony na 15 maja. Początkowo 20 maja - ostatnie USG pokazuje 15.05 :-)
Mieszkam w Londynie i tutaj jestem pod opieka polożnej. Dla "spokoju" chodzę też do polskiej prywatnej przychodni.
Początki były bardzo trudne - zmęczenie, mdłości, wymioty.
Teraz jest coraz lepiej!
Pozdrawiam Wam Mamusie! Trzymajcie sie zdrowo!
 
Rukmini oj nie narzekaj, ja mam 70B/ 70C, 65 C - w zależności od firmy. Czasem fajne sa takie nieplanowane zakupy.
Ja kupiłam przedwczorj buty, kozaki na słupkowym obcasie, ślicznea stwierdziłam , że takich nie mam i koniecznie ich potrzebuję. Tanie nie był więc trochę się w sklepie zastanawiałam. Oddać nie można, jedynie wymienić. Wracam do domu, pokazuję mężowi, aon że fajne ale dokładnie prawie identyczne masz. Zaczęłam odgrzebywać zimowe buty i rzeczywiście w zeszłym sezonie pod koniec kupiłam śliczne skórzane kozaczki na słupkowym obcasie. Więc jadę jutro wymienić na obcas cieniutki. Mam nadzieję, że coś będzie.

susel wątek fajny, ja pewnie zacznę coś kupować jak się potwierdzi płeć, i na wyprzedażach. Chyba że z nexta, bo tak szybko się ostatnio kolekcje kończą.
 
Eweli85,
No widzisz. Ty przynajmniej możesz kupić sobie kozaki.
Ja jeszcze się nie spotkałam z takimi, w które zmieściłaby się moja łydka. :no:
Noszę rozmiar 36-37, a żeby zmieścić łydkę musiałabym kupić coś powyżej 40.
Mam tak od dziecka. W szkole byłam załamana, że nie ma dla mnie wysokich butów do jazdy konnej.
Teraz już przywykłam. Noszę inne buty i tyle. ;-)
 
Rukmini to malutka noge masz. Ja milalam 38 przed ciaza a teraz po pierwszej ciazy mam 39. Mam nadzieje ze juz mi sienwieksza noga nie zrobi..
 
Witam się nocną porą i witam nowe Mamusie :)

Ale wy macie duże cyyy... :-D u mnie było zawsze naciągane 75C, no ale ostatnio mam 80C i juz wcale nie naciągane :D małe, a cieszy ;-)

Dziś otrzymałam specjalne zamówienie z brzuszka na sałatkę jarzynową... Chyba ze 3 godz nad tym zamówieniem spędziłam, narobilam jak dla wojska, ale dzidzius i tatuś szczęśliwi :-D za to matka mniej, bo się przejadlam ze jak myślę o sałatce to Fuuuu :-(
A niedawno wyszedł od nas kolega i właśnie się położyłam.... Uff, w końcu dobranoc :-*
 
Cześć dziewczyny. Mi pobudke właśnie córka zrobiła :cool:
Ja lepiej nie przyznaje się jakie mam wielkie cycki.
Ale szalejecie z zakupami, ja poczekam do 18, do wizyty jak wszystko będzie ok to i ja rusze z zakupami.
Lezaczek i mate powinnam mieć w piwnicy jeszcze po Mai, myślę że się nadaja bo jak tak oglądam na allegro to ciągle te same modele lezaczkow, a mate fajna wtedy kupiliśmy z tiny love i byłam z niej bardzo zadowolona.
Witam nowa mamuske :D
Idę sobie kawusie zrobić a młodej kakao bo mi truje nad głową lobuza moja.
Dajcie pomysł na obiad dziewczyny ;)
 
Dzień dobry :) ja w przeciwieństwie do Was wolałam moje małe cyce 70C a jak sobie pomyśle że jes cze urosną to ehhh dopiero co wróciły do narmalnych rozmiarów ;)

Co do butów to mam odwrotnie jak Rukmini, 39 rozm a łydka chuda ze każda cholewka odstaje :/

Czarnulka podrzuć tej sałatki :D
 
reklama
Dzień dobry! :)
Jakie plany na niedzielę u Was? Ja biorę się zaraz za szybkie sprzątanie i czekamy na gości:)
Rano obudziłam się z takim kłuciem w brzuszku po lewej stronie, że masakra:/ ale poleżałam jeszcze jakieś 15 minutek i odpuściło na szczęście... Nie mam pojęcia co to było, bo pierwszy raz tak mocno mnie złapało:/
Czarnulka mnie tak wzięło ostatnio na marchewkę z groszkiem i nie było siły musiałam zrobić:)))
Rukmini niestety mam tak jak Ty z wysokimi butami;) Żadnych wysokich kozaków niestety nie włożę na swoje ogromne łydy;) no ale teraz taki wybór ślicznych krótszych kozaczków, że w sumie nie ma co narzekac:)
A cycków to Wam zazdroszczę;) ja przed ciążą 75B.... ale teraz pierwsze co to cycuchy urosły;) i też muszę się zaopatrzyć w nowe staniki, bo teraz żaden stary nie pasuje już;)
Buziaki i miłej niedzieli!!! :D
 
Do góry