reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
No mam nadzieję ze nic złego. Tylko będzie powiększać się brzuch tzn macica

Katagorka, ja jak za długo chodzę, to też mnie boli w pachwinach. Krupówki robiłam na 2-3 razy. Bez ławek by się nie obyło. W sobotę na koniec chodzenia po cmentarzach też zaczynało ciągnąć w lewej. Może to dlatego. Przy ostatnim wysunięciu dysku tez w pachwinach bolało, więc może też od kręgosłupa?
 
WItam ponownie !

Przywitałam się i zniknęłam - byłam u teściów, trzeba było oponki w aucie wymienić na zimówki ;-)

Dziewczyny z bólem głowy - współczuję, ja miałam często na początku ciąży i stosowałam plaster APAP ICE : Apap Ice, plaster chłodzący, 2 szt, 1 saszetka - Portal Dbam o Zdrowie .
Muszę przyznać, że nawet pomagał, bo na branie leków nie miałam odwagi w I trymestrze, a w plastrze jest jedynie mentolowy żel.

Kurde, widzę, że wszystkie już prawie po prenatalnych jesteście!!! Ja dopiero jutro, albo pojutrze ( muszę zadzwonić, bo gdzieś zgubiłam kartkę z datą), dziś miałam jedynie wizytę w poradni genetycznej, a cokolwiek dowiem się dopiero na prenatalnych.
 
Hej:* ale dziś mam mało nadrabiania ;)

Moje łóżko chyba ma jakieś nadprzyrodzone moce, bo codziennie kolo południa się budzę ;) a żeby tak wcześniej... no way :p:

Wczoraj strasznie mnie w brzuchu rozpychało i zdaje się znów skok miałam, bo dziś brzuch jakiś większy ;)

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty &&& ;-)
 
Jup spokojnie, wyskoczy i Tobie brzuszek. Fajnie że maluszki rosną prawidłowo. Gdzie robiłaś prenatalne i test? Pewnie Rzeszów?

Na ból głowy mam swój sprawdzony sposób, ale muszę go zastosować w początkowej fazie, inaczej nie mam życia :-/ silny strumień bardzo ciepłej wody z prysznica i tym strumieniem masować bolące miejsce przez jakiś czas. W 90% pomaga.

mAgniesia zapraszamy do udzielania, bo w innym wypadku na zamknięty nie zaprosimy ;)
 
Brak mi sil witalnych. Siedze z mloda w domu bo ma katar nie z tej ziemi a wczoraj miala nawet 38 st. Dzis zdrowa. Jak wieczorem nie bedzie goraczki to jutro do żloba
 
reklama
U mnie dziś spadek formy, na szczęście po wczorajszym bólu głowy nie ma śladu i dobrze. Chyba mocna kawa pomogła mimo że pita na siłę ;) U mnie jest tak że jak położe się z bolącą głową to wstaje z dwa razy większym bólem.

Czarnulka a ja miałam dziś wrażenie że mam strasznie dużo nadrabiania ;)

Powodzenia na zbliżających się wizytach, ja czekam cierpliwie i na razie nie myśle bo to jeszcze 3 tygodnie.
 
Do góry