reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Jup fajnie że jesteś :) jak maluszki?

Katagorka ja niestety nie jestem oryginalna i przeważnie daję kasę.

Karen właśnie mój brat jako małe dziecko był uodparniany Broncho-vaxom, niby też mu pomogło. Popytam pediatry.
 
reklama
hello,

Dziewczyny, macie jakiś sposób na bóle głowy?
Bo zaraz ją sobie odgryzę.. (jeśli zdołam).
Głowa mnie boli coraz częściej. W ostatnie 5 dni, praktycznie codziennie, na szczęście nie cały dzień.
W piątek bolała mnie naprawdę cały dzień. Nie pomagało leżenie w ciemnym pokoju, zimne okłady, masaż.
Oczywiście paracetamol (nawet więcej niż 1 tab.) też nie.
Byłam o krok od sięgnięcia choćby po excedrin. Powstrzymałam się, ale było ciężko.
Nie wiem, jak sobie radzić następnym razem. :-(
 
Rukmini- musisz dac radę niestety nie znam sposobu..i wspolczuje


Dziewczyny trzymajcie za mnie dzisiaj &&&& USG mam jupiiii!
Mam nadzieje ze znow dostane filmik bo z filmu zrobie w domu więcej zdjec♡
Szkoda ze jeszcze mam czas na zobaczenie plci bo po ciuchu wam zazdroszczę
 
Rukmini mam to samo co Ty:/ Mi czasem pomaga apap extra (albo inny paracetamol+kofeina)... kofeina zwiększa działanie p/bólowe paracetamolu... ale ja mam niskie ciśnienie, nie wiem jak u Ciebie?
Czasem wystarczy, jak uda mi się zasnąć choć na chwilkę i jest mi trochę lepiej...
jestem na L4 i mogę sobie pozwolić codziennie na godzinny spacer z psem - to też łagodzi...
 
Rukmini, ja wczoraj wzięłam jeden apap - nie pomógł, przed spaniem wzięłam drugi i usnęłam, ale chyba ze zmęczenia. Nie muszę mówić, że obudziłam się znowu z bólem głowy... Dawniej byłam migrenowcem, ale neurolożka mnie podleczyła divascanem i myślę, że o jakieś 80% rzadziej mnie bolała. Ale fakt, że jak już bolała, to 2 ibupromy pomagały, więc teraz "kuracja" apapami to abstrakcja :)
Poza tym wydaje mi się, że jedzenie też wywołuje te bóle. Wczoraj jadłam kukurydzę gotowaną i nie pierwszy raz po niej bolała mnie głowa, więc może jest jakiś związek.

Didi trzymamy kciuki ;)
 
Hej Kobitki.
Wczoraj miałam badania prenatalne:-) wszystko w jak najlepszym porządku, dzidzia ma 6,2 cm. Byłam z mezem i córeczka więc i oni widzieli skaczące i machajace rączka maleństwo.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
Co do zamkniętego wątku to też bym jeszcze poczekala, myślę że do Świąt to będzie dobry czas.
Nie wiem co dzis na obiad upichcic, juz mi się pomysły kończą odkąd siedzę w domu na L4.
Miłego dnia!:-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki pocieszę was i powiem że bole głowy mam od 10 tyg ciazy i to codziennie na poczatku nie dawałam rady a że nic wziąć nie mogę mysłałam że oszaleje czasami jak głowa mi potrafiła pękać 9 godzin bez skutku poprawy,ale ja wzięłam się na sposób:) znajdowałam sobie zajęcie jak tylko czułam że się zaczyna i zapominałam o tym do tej pory mi to pomaga albo już się poprostu przyzwyczaiłam do bólu co do bąbelków w brzuszku u mnie to juz raczej bąble bo dokładnie czuje obroty maleństwa choć zupełnie nieregularnie raz są raz nie ale na początku to standard i staram się nie martwić.W niedzielę kupiliśmy butelkę w promocji firmy mam antykolkowa i samosterylizująca cena stała 28-35zl 160ml a my trafiliśmy carrefour za 19 zł niestety jedna bo niebieska a zielonego koloru niecierpie:)a dużych niestety nie było:( ostatnio też koleżanka przywiozła mi 2 torby ciuszków po swoim 6 tyg synku poprostu cudeńka.
Teraz czekam do 17.10 na wizytę jak na zbawienie i już napewno będziemy wiedzieć czy nasz chłopczyk pozostał chłopcem:) a tak naprawde nieważne co in tak już maleństwo kocham nad życie miłego dnia i udanych dzisiejszych wizyt:)
 
Do góry