reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam nowe majóweczki. Nie było mnie trochę bo przez mdłości i wymioty ciężko normalnie funkcjonować. Poza tym mały dwulatek biega po domu to nie ma czasu na odpoczynek:)
maratha, bądź dobrej myśli!:)
 
reklama
A jak tam dziewczyny z wasza cera?? bo ja mecze sie z tradzikiem ... wczesniej nie mialam takiego problemu... myslalam ze w ciazy sie lepiej wyglada... chyba ze to minie...
 
co do trądziku- mi właśnie wyskoczyło kilka pryszczyków koło nosa :crazy:
byłam dziś w aptece po jakieś witaminy ciążowe i zapłaciłam 76 zł :szok:
a zaraz zmykam po Martynkę do przedszkola, choć najchętniej poszłabym spać :tak:
 
u mnie pryszczy brak, pojawił się jeden ale szybko uciekł. Za to jestem blada jak trup przez mdłości i wyglądam tak "myszowato" jakby to ujęła moja mama:)
 
Witam nowe majóweczki. Przepraszam, ale jeszcze nie ogarniam nicków. :zawstydzona/y:
Wiecie co? Mnie cycki ani nie bolą, ani nie zrobiły się większe (jaka szkoda...). trochę mnie to martwi. A zastanawia mnie fakt, że test mi wyszedł baaaaaaaaaaardzo szybko. Przy poprzednich ciążach w dniu spodziewanej miesiączki potrafił nie wyjść, a teraz w 25/27 dniu cyklu!!! Szok! Jutro mam wizytę u gin. Mam nadzieję, że mnie uspokoi troszkę, bo spać po nocach nie mogę tak się boję o tę kruszynkę...

Co do trądziku- u mnie nic.
Oprócz senności i lekkich pobolewań brzucha i metalicznego smaku w ustach, który na szczęście mija- nie mam żadnych objawów ciąży. Dobrze, że wtorek jutro, bo bym zwariowała... :baffled:

Aaaaaa! I nie odrzuca mnie od kawy. Dziwne... :confused:
 
Jestem zła, zmęczona i obolała...miałam propozycje od jednej z dziewczyn na portalu dla polaków De... chciałą oddać fotelik za darmo...dla maluszka od 0 do 13 kg....Szkoda mi było z tego zrezygnować....i po pracy zamiast wsiąść w autobus i jechac do niej to stwierdziłam, że spacerek mi nie zaszkodzi i się przejde pieszo... Przeszłam 3 km i moja nawigacja się zgubiła, kazała mi iść autostradą... No takie kamikadze to ze mnie nie jest :-D żeby mnie co rozjechało, albo nie wiem co gorsze policja mnie zgarnęła:-D

Zachciało mi sie z nawigacją współpracować :angry: mam dość.... cały dół czuje :-(
 
reklama
A ja poprostu do srody nie wytrzymam... ide dzis na wizyte - bo jesli dzis serduszka nie widac to i pewne w srode tez wiec nie chce juz czekac do srody ....

Kciuki poprosze:)
 
Do góry