reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja tez zaliczylam pierwsze mdlosci.A potem jak juz przeszly wyslalam meza do sklepu po ryby w sosie pomidorowym i czekoladowe mleko w tubce.Wszystko wrzucilam do miski wymieszalam i wciagnelam...maz patrzyl na mnie dosc dziwnie ale wazne ze bylo pyszne :tak:
 
W poprzedniej ciazy znowu wcinalam cytryny jak jablka...jak widzialam to az sie slinilam albo kanapki z jajem na twardo i zasmarowane nutella ale teraz jakos akurat inne smaki :)
 
O matko co za smaki :D ja to wtedy odzywialam sie zupelnie normalnie :) przy Oliwii ciągnęło mnie na słodkie i dopóki nie wczyscilam wszystkiego co było w domu to nie szłam spać a teraz nic słodkiego mi nie smakuje. Wcinam kwaśne ogórki i sok z kwaśnej pomarańczy. Może będzie chłopak :)
 
Martwilam się brakiem mdłości tymczasem powachałam jedynie pomidorowa i wszystko mi w gardle stanęło. A teraz próbowałam zjeść trochę piersi z kurczaka no i tez mi nie podjechało B-)
 
reklama
Witam wieczorkiem.

Pozdrowienia dla nowych majówek :)

Miałam pracowity weekend, szalałam na ogrodzie :D i dopiero teraz mam chwilę na poczytanie co u Was.

Ja nadal nie mam mdłości, czy któraś z Was też tak ma?
 
Do góry