reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
oj nie nadrobie was:)
ja mialam wczoraj wizyte i kwiatuszek ma 17,6 mm i 176 uderzen na minute i wszystko jest bardzo dobrze:) (tylko czasem ten brzuch mnie jeszcze pobolewa przez kilka sekund) i ide jutro na badania:) chodze do lekarza prywatnie co prawda ale dal mi skierowanie na nfz (oczywiscie dzis poszlam rano do szpitala do niego po nie)
no i po badaniach ide znow za tydzien do szpitala i tam mi zaloza karte ciazy:) a 6 pazdziernika mam prywatna wizyte i usg:)
jestem troche zdziwiona ze lekarz co 2 tygodnie mnie wola na wizyty...
bo ci podwójnie ciaze prowadzi, raz na NFZ żeby nie było podejrzeń z badaniami a raz prywatnie żeby kasę dostawał tak jak powinien, w sumie układ uczciwy :)
 
Mi tez jeszcze karty nie zalozyl... a tez 17,6 mm i 176 uderzen - powiedzial tylko spokojnie karte zalozymy.... tyle ze pani w szpitalu kazala mi przyjsc z badaniami i zalozy szybciej karte...

asiaf ale on mi wizyty prowadzi co 2 tyg ale prywatnie:)

a na nfz to bylam tylko po skierowanie i ide jeszcze raz przedstawic badania i karte zeby zalozyli ... a tak wiyty moje prywatne: 8 wrzesnia, 22 wrzesnia i 06 pazdziernika...

zrozumielabym jakbym chodzila co 2 tyg prywatnie a reszte na nfz... :)

moze te pierwsze wizyty co 2 tyg a potem beda co msc...
 
Ostatnia edycja:
asiaf- no właśnie z tą kartą masz rację. Mojej fasolince biło pięknie serduszko i ma już 17mm wiec czemu?!

Nie wiem, ja bym się upomniała. To jest tez dokument dla ciebie że zaczęłaś chozić do lekarza przed 10 tyg ciązy. Jakby ci Gin splajtował albo by mu gabinet spłonał to twój dokument jest podstawa do wypisania zaświadczenia do becikowego.
 
Mi tez jeszcze karty nie zalozyl... a tez 17,6 mm i 176 uderzen - powiedzial tylko spokojnie karte zalozymy.... tyle ze pani w szpitalu kazala mi przyjsc z badaniami i zalozy szybciej karte...

asiaf ale on mi wizyty prowadzi co 2 tyg ale prywatnie:)

a na nfz to bylam tylko po skierowanie i ide jeszcze raz przedstawic badania i karte zeby zalozyli ... a tak wiyty moje prywatne: 8 wrzesnia, 22 wrzesnia i 06 pazdziernika...
To wybacz ale kasę d ciebie doi i tyle...
No chyba że masz wielkiego krwiaka i łożysko przodujące to musz być pod kontrolą ale jak wszystko jest ok to ciągnie kasę i tyle...
 
Joan83 wow gratulację !! Jaki wysyp bliźniaków :) Masakra mam nadzieję że ten uradzaj się skończył, bo ja nie chcę !!
 
No ja i tak chce chodzic i sprawdzac czy wszystko ok wiec narazie dam mu te kase ale potem bede chodzic albo co msc albo na nfz do niego...
 
reklama
Joan gratuluje :-)

Ło matko tak ogolnie to jakis wysyp na blizniaki :-D

Ja to dopiero w poniedzialek sie dowiem ile serduszek u mnie bije, nastawiam sie na dwa <3 bo w naszej rodzinie jest wiele blizniakow ale nie ukrywam ze bedzie mi ciezko i to doslownie i w przenosni no ale damy rade :-)
 
Do góry