reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
A ja mam dylemat. Jestem umówiona na jutro do gina priv, ale też dzisiaj z abonamentu w pracy z lux medu. I nie wiem co robić. Dwie wizyty pod rząd to przesada, ale do tego priv chcę chodzić, a ten dzisiaj pewnie dałby mi skierowanie na bad, za kt nie musiałabym płacić, czyli z 200-300 zł w kieszeni. . .
Co zrobić? Każdy pewnie będzie badał, robił usg itd
 
hej, ja dziś już po wizycie.
Rano się obudziłam i panika bo zaczęłam plamić na brązowo-właściwie to taki śluz ale było tego dużo.Byłam przerażona i szybko do lekarza.Czekałam na niego 1,5 godziny masakra. No i niby miałam krwiaka i dlatego. Z dzidzią ok serduszko pięknie biło. Mam się oszczędzać ale bez przesady i przyjść za miesiąc.Karty mi nie założyli choć mieli-co mnie martwi.Mam zapisany duphaston.Niby się troche uspokoiłam bo rano to tak sie trzesłam ze strachu ale i tak jestem pełna niepokoju.
 
Hej wszystkim :-)


Melduje e zyje :p jednego dnia jest kepiej jednego gorzej wiadomo ;-)


Basia przytulam i trzymam kciuki abys szybciutko zobaczyla dwie piekne kreseczki :-*



U mnie tez pogoda straszna leje niesamowicie do tego burze takie ze sie skupic nie mozna eh jesien pelna para.
 
no i jeszcze wam powiem, że to była moja 2 wizyta. Za 1 byłam prywatnie i się pytałam gina czy nie mam torbieli itd.odpowiedział, że wszystko idealnie. Ten dzisiaj natomiast stwierdził tego krwiaka i ze on już stary i nadżerkę. Jak wierzyć tym lekarzom.
Katka a czemu Tobie nie założyli karty?
 
Z ta karta ciązy to jest tak że jednak powinna być załozona do 10 tygodnia ciązy jak potwierdzi się prawidłową akcje serca.


A ja mam dylemat. Jestem umówiona na jutro do gina priv, ale też dzisiaj z abonamentu w pracy z lux medu. I nie wiem co robić. Dwie wizyty pod rząd to przesada, ale do tego priv chcę chodzić, a ten dzisiaj pewnie dałby mi skierowanie na bad, za kt nie musiałabym płacić, czyli z 200-300 zł w kieszeni. . .
Co zrobić? Każdy pewnie będzie badał, robił usg itd

Zawsze możesz odmówić USG dopochwowego i temu pierwszemu powiedzić żeby tylko sprawdził czy dziecko jest w macicy i tyle. Nikt ci nie karze nó rozkładac wtedy badanie będzie szybciutkie i mniej inwazyjen. A jutro już pozwolisz się normalnie zbadac u lekarza u którego chcesz ciąze prowadzić.
Temu piewrwszemu wmów że się boisz USG bo czytałaś że to może być szkodliwe i nie wyrażasz zgody. Toż to twój wybór. Ale dwa razy z żedu nie dała bym tam grzebać głowicą w tak krótkim czasie.
 
reklama
oj nie nadrobie was:)
ja mialam wczoraj wizyte i kwiatuszek ma 17,6 mm i 176 uderzen na minute i wszystko jest bardzo dobrze:) (tylko czasem ten brzuch mnie jeszcze pobolewa przez kilka sekund) i ide jutro na badania:) chodze do lekarza prywatnie co prawda ale dal mi skierowanie na nfz (oczywiscie dzis poszlam rano do szpitala do niego po nie)
no i po badaniach ide znow za tydzien do szpitala i tam mi zaloza karte ciazy:) a 6 pazdziernika mam prywatna wizyte i usg:)
jestem troche zdziwiona ze lekarz co 2 tygodnie mnie wola na wizyty...
 
Do góry