reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Mitaginka nie mam żadnych objawów. Czuje sie bardzo dobrze i nic mnie nie boli. Lekarka mi powiedziała ze nie zawsze sie krwawi i ze jak bede brac luteine to moga sie zaczac plamienia bo krwiak albo oprozni sie przez pochwe lub wchlonie sie do krwiobiegu

Katagorka ja tez dostalam lutke dopochwowo 2 razy dziennie.
 
Czyli wniosek taki ze kartę dostaniemy gdy będzie potwierdzenie z usg ze np bije serce i będą zrobione badania, no nic trzeba czekać chyba nie ludze się ze dziś kartę dostane...
 
Ewelina, niekoniecznie. To chyba zależy od lekarza. Co ma np badanie moczu czy morfologia do ciąży? Nie rozumiem. Jak ktoś ma inf w drogach moczowych lub niedokrwistość, to nie jest w ciąży? :-/
 
No np badanie z krwi beta hcg chyba trochę ma:) nie wiem sama, tak próbuje doszukać się kiedy dają.. Czy jest jakaś reguła czy jak po prostu im się przypomni np:)
 
reklama
Do góry