reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Słuchajcie jem bigos :)
Nie lubię za bardzo ale jak mi Pani w Bacówce powiedziła że maja bigos to normalnie zapragnęła. I bardzo dobry jest :)
 
reklama
Nieśmiała totalna masakra z takimi lekarzami

Ja juz po egzminie teorii z koloryzacji uf zdałam a na koniec zaczęłam ryczeć jak dziecko ale wstyd szok z tymi hormonami ;) zwolniłam sie z dalszych zajęć i jestem w domku
 
Asiaf - ja niby z pierwszych obliczeń miałam być majówką, no ale usg rozwiało moje wątpliwe wyliczenia i tak jestem kwietniówką ;)
Termin wg usg 23.04 a wg om 28/29.04
Zresztą tak czy siak bym nią była ze względu na wcześniejszy poród zapewne.

Niesmiala - ale buc z tego lekarza :( przytulam.

Ty masz bliźniaki prawda??
Kurcze dziwczyny z bliźniakami możeci napisac to gdzieś przy suwaczku albo dwa serduszka narysować?? Bo ja się mylę a słabą mam pamięć do imion i takich żeczy...
 
Hehe :)
Ale ja wychodziłam z założenia, że to suwaczek pokazujący jak długo jestem w ciąży - czyli jak rośnie moje dziecko. Bo przecież to odliczamy. Nie cm na moim brzuchu wtedy mogłabym wpisać tak rośniemy i odnosiłoby sie to faktycznie do mnie i brzuszka ;)

Ale normalnie na dywagacje mnie wzięło. Przyznaję, że wpis przy suwaku jest wątpliwy :p
 
Jestem juz po wizycie. Z dzieckom wszystko ok. Ma 1,4 cm i ciaza jest niby 3 dni starsza.
Tylko jest ale...
Mam krwiaka podkosmowkowego :( musze brac luteine i sie oszczedzac ile sie da, duzo lezec. Do tego kategoryczny zakaz współżycia do odwolania. Ciekawe jak ja mojej Oliwii wytlimacze że muszę lezec :(
 
Ja już po wizycie. Wszystko oki Z usg to 7tydz2d z OM 8 tydz 1 dz ale ja jam długie cykle 34 dni więc pani dr powiedziała że wszystko ddobrze. Skierowała mnie na badania i za dwa tyg kontrol. Dostałam luteine dopochwowo dwa razy dziennie ze względu na wcześniejsze poronienie
 
reklama
melduje się że żyję, mdłości dalej męczą i zmęczenie ale wydaje mi się, że jest odrobinę lepiej, oby.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach, ja idę w czwartek, dziś odebrałam wyniki morfologii, moczu i cukier i jak na razie ok.

Ja kartę ciąży też jużż mam od 4 września.
 
Do góry