reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Załamują mnie tacy lekarze :crazy:

Didi- ja też się bardzo stresowałam, bo w pierwszej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe objawy, a teraz nic, ale byłam wczoraj na wizycie i wszystko wygląda ok :-) Nawet dr założył mi kartę ciąży :-) u Ciebie na pewno też będzie dobrze :-)
 
reklama
Mitaginka no w sumie smieszne:) ale nie było mi wtedy do śmiechu, miałam ochotę iść i napisać skargę na tego lekarza... Ma w sumie w necie 47 negatywów na 50 opinii... Dziewczyna pisala ze jej np powiedział "no zdejmuj majtochy"... Masakra i przykre ze tacy lekarze są.
 
Jak byłam w ciąży z Martynką to w szpitalach miałam wątpliwą przyjemność takich spotykać. . .
Pytałaś o ciążę. Jestem w 7t2d ale jak byłam dwa i pół tyg temu u gina, to był sam pęcherzyk. Ciesze sie ze ide juz jutro zwlaszcza ze mnie te plecy bola :-/
 
Ale to naprawdę nikt o tym nie mówi ze lekarze nie potrafią podejść do pacjentki w ciąży... Jedyne o czym. Mówią to ze niż demograficzny jest, trzeba rodzic więcej dzieci... A tym czasem na nfz są tak odległe terminy nawet 2-3 msc. No nic życzę sobie i Nam wszystkim żebyśmy miały tylko przyjemność współpracy podczas ciąży z lekarzami takimi którzy nas zrozumieją, albo Chociaż będę próbowali.
 
Witam,

Basia bardzo mi przykro, że tak się stało, ale głowa do góry i trzymam kciuki za kolejne starania.

Niesmiala , co to za lekarz, zszokowalo mnie jego podejście do pacjentki :( Na pewno uda Ci się znaleźć lekarza z prawdziwego zdarzenia, nie martw się.

Asiaf jeżeli piszeszz że koleżanka miała tą opaskę i była zadowolona to chyba sobię kupię i wypróbuję. Gdyby nie to że pracuję, to bym nawet o niej nie myślała w domu jakioś bym sobie dała radę z mdłościami, a w pracy to jednak nie to samo.

Didi20, ewelinax5 ja dzisiaj też idę na wizytę na 13:30 :)
 
Co za debil pozwala takim ludziom być lekarzem?!!!!!

Poszłam dziś na fundusz, no i tłumaczę mu, że byłam prywatnie i dostałam skierowanie na badania, ale nie stać mnie żeby za nie płacić i chciałabym przerzucić się na nfz.

a on do mnie z japą, że on nie wypisze mi skierowań na te badania, bo to tak jakby on wyjął i miał zapłacić z te badania


mówię mu, że chcę prowadzić ciążę na nfz bo nie stać mnie prywatnie i ze został pan polecony przez moją znajomą- czy poprowadziłby pan moją ciążę?

ja mogę poprowadzić, ale większość dziewczyn chodzi do szpitala i że on nie pracuje w szpitalu ect.




zbadał mnie i mówi do mnie:

ja tu nie widzę dobrze ciąży, jest dużo młodsza niż od okresu, w ogóle nie jestem pewien, czy ona się dobrze rozwija... Proszę przyjść za 2 tygodnie do kontroli. (całą wizytę ton taki krzyczący wręcz).

Debil, jakich mało- nie dość, że nieprzyjemny, to niezbyt delikatny... Karać takich debili!!!

Zapisuję się jeszcze do innego i tym razem nic nie powiem k***, że mam skierowania na badania od prywatnego.
Debil...
Skargę do przychodni na niego złuz, on ci łaski nie robi to jego praca i niech się w dupe pocałuje ze stwierdzeniem że on ma za badania płacic chyba ***** my????? Ubezpieczona jesteś ?? To ci się należą, ale bym morde wydarła na takiego gnoja cały ośrodek by mnie słyszał.....:szok::wściekła/y:
 
No dobrze ciśnienie mi się podniosło bo nadal mam za niskie :p
Ja mam wizyte jutro to od razu sobie zrobie badania jak mi da skierowanie i hormony terczycy bo w pierwszej ciązy miałam z tym problem...
 
reklama
Asiaf - ja niby z pierwszych obliczeń miałam być majówką, no ale usg rozwiało moje wątpliwe wyliczenia i tak jestem kwietniówką ;)
Termin wg usg 23.04 a wg om 28/29.04
Zresztą tak czy siak bym nią była ze względu na wcześniejszy poród zapewne.

Niesmiala - ale buc z tego lekarza :( przytulam.
 
Do góry