reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja dzis na badaniu cukru wypiłam pyszny napój :) i teraz za godzinę ponownie mi zmierzy to odrazu dowiem sie kiedy wyniki krwi bo wtedy będę szła na wizyte :)
Miłego dnia
 
reklama
A no z tym samopoczuciem to różnie. Praktycznie ja nie miałam za wiele dolegliwości. Jedynie chroniczne zmęczenie mi towarzyszy, ale to praktycznie do teraz. Z przerwami na np jedno popołudnie z mega powerem ;p
O! Utrzymuje się jeszcze tkliwość piersi i humorrrki :))
 
Basiu współczuję :*:*:* w sierpniu przeżyłam to samo :( trzymaj sie Kochana :*:*

A ja właśnie siedzę i czrkam na moja lekarke. Jestem dopiero czwarta w kolejce. Ja karty tez jeszcze nie mam ale mają mi niby dzis założyć. Fajnie by bylo :)

Ka_tka współczuję wymiotów :( mna wczoraj wieczorem telepalo ale nic nie poszło a dzisiaj jakos sie trzymam na szczęście :)
 
Każda z Nam ma inne dolegliwości ale faktycznie chyba nudności mecza najbardziej, ja jak narazie ich nie mam, ale dokucza mi ból podbrzusza szczególnie w nocy.
 
Co za debil pozwala takim ludziom być lekarzem?!!!!!

Poszłam dziś na fundusz, no i tłumaczę mu, że byłam prywatnie i dostałam skierowanie na badania, ale nie stać mnie żeby za nie płacić i chciałabym przerzucić się na nfz.

a on do mnie z japą, że on nie wypisze mi skierowań na te badania, bo to tak jakby on wyjął i miał zapłacić z te badania


mówię mu, że chcę prowadzić ciążę na nfz bo nie stać mnie prywatnie i ze został pan polecony przez moją znajomą- czy poprowadziłby pan moją ciążę?

ja mogę poprowadzić, ale większość dziewczyn chodzi do szpitala i że on nie pracuje w szpitalu ect.




zbadał mnie i mówi do mnie:

ja tu nie widzę dobrze ciąży, jest dużo młodsza niż od okresu, w ogóle nie jestem pewien, czy ona się dobrze rozwija... Proszę przyjść za 2 tygodnie do kontroli. (całą wizytę ton taki krzyczący wręcz).

Debil, jakich mało- nie dość, że nieprzyjemny, to niezbyt delikatny... Karać takich debili!!!

Zapisuję się jeszcze do innego i tym razem nic nie powiem k***, że mam skierowania na badania od prywatnego.
 
Ewelinax5 dziasiaj ide ale mam stresa wg. Moze dlatego ze mam calkiem inne objawy niz z pierwsza ciaza i nic mnie nie kuje.. jej boje sie
 
Niesmiala nie przejmuj się.. Ja miałam sytuacje taka ze bolał mnie brzuch a jeszcze ciąża nie była zlokalizowana w sensie czy np to nie ciąża poza maciczna i jak poszłam ze skierowaniem od mojego lekarza na usg to facet który je robił zaczął krzyczeć ze co ja chce zobaczyć jaka ciążę w macicy czy poza jak za wcześnie i głupio mu było jak pęcherzyk juz było widać i rozwialy się obawy o to czy wszystko ok bo pęcherzyk jest w macicy, wiec ciąża poza maciczna wykluczona... A potem gdy go zapytalam czy w w pęcherzyku widać malenstwo on na to "babo za wcześnie, daj rosnąć temu dziecko, ty juz byś chciała. Może żeby urodziło się z matura" ... To trzeba być nie ludzkim by takie mieć podejście do pacjentek w ciąży... Chyba normalne że każda z nas chce zobaczyć czy z jej maleństwem jest dobrze..
 
reklama
Do góry