reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam dziewczynki, wedlug kalkulatora termin wyskakuje na 18 maja ;-) a moje urodziny są 17 maja ;-) piekny prezent bede miała ;)
jestem w 6 tygodniu z pierszym dzieckiem bardzo wyczekanym, nie wiem co i jak, licze na pomoc i wsparcie, a i zycze wam wszystkiego najlpeszego na te 9 miesiecy które są przed nami.
 
Basiu ja tez na Twoim miejscu udalabym sie do szpitala zeby wyjasnic sytuacje trzymam kciuki &&&



Passoa witam bardzo serdecznie na majóweczkach :-)
 
Witam dziewczynki, wedlug kalkulatora termin wyskakuje na 18 maja ;-) a moje urodziny są 17 maja ;-) piekny prezent bede miała ;)
jestem w 6 tygodniu z pierszym dzieckiem bardzo wyczekanym, nie wiem co i jak, licze na pomoc i wsparcie, a i zycze wam wszystkiego najlpeszego na te 9 miesiecy które są przed nami.
Witaj ;)
A mnie smutki dopadaja. Jakaś tama czuje się nieszczęśliwa nie wiedzieć czemu.maz mnie kocha syn cudowny szef super zareagował a ja rycze
A no takie dziwne istoty z nas te hormony robią :)
Nie smutaj jutro będzie lepiej :*
witajcie dziewczyny, nie mam niestety dobrych wiadomości, moja beta ani nie wzrosła ani nie spadła, teraz tylko nie wiem co mam robić, czekać czy iść do ginekologa...?
:-(
Ja bym do szpitala podjechała. Wygląda na to, że ciąża się nie rozwija bądź zagnieździła się nie tam gdzie trzeba, a to zawsze lepiej sprawdzić. Ściskam Cię mocno :***
Hej dziewczyny. Jak wczoraj pisałam BETA ładna, dziś miałam wizyte u gina... i jest pęcherzyk i ciałko żółte :)
Wg usg ciąża jest tydzień młodsza, ale lekarz powiedział, że nie mam się tym sugerować, bo rzeczywisty rozmiar powie mi dopiero, jak będzie biło serduszko :)

W pracy też już wiedzą, dostałam zaświadczenie od gina :) Przyjęli ok. Teraz czekam na wizytę za 2 tygodnie ;) Jak będzie serduszko to chyba idę na pełne zwolnienie, bo pracuje w ten sposób, że dużo dźwigam :)

Także wszystko ok :)

Jeśli chodzi o samopoczucie też jest ok, poza bolącymi piersiami :)

Coraz częściej sięgam po ogórki kiszone :)
Super, że wizyta udana i że w pracy dobrze przyjeli info o ciąży :)
Dziewczyny, właśnie wracam z usg i trafiłam chyba na niekompetentną ginekolog albo naciągaczkę. Na początku badania usg stwierdziła, że jest serduszko bla bla, ze 5 tydzien i 4 dzień ciąży (podejrzane trochę dla mnie, no ale ok), a potem nagle stwierdziła że ciąża bardzo młoda i że serca jeszcze nie widzi! Zapytałam dlaczego wcześniej twierdziła że widzi to nie pptrafiła odpowiedzieć. Naciągała mnie na kolejną wizytę za 2 tyg, ale kolejnych 100funtów na pewno jej nie zostawię. Kurcze, wiem tyle co wiedziałam wcześniej - że jestem w ciąży. Więcej nic. Jestem załamana.
A no też bym się wkurzyła gdyby mnie tak lekarka potraktowała. Jakaś naciągaczka Ci się trafiła :confused:
Po kiego grzyba ktoś taki zostaje lekarzem :what:
Witajcie Majowe MAMUSIE:)
Chciałam zapytać czy mnie do siebie przyjmiecie?
Zapraszamy :)

Ja dziś miałam dość zalatany dzień. Z fryzurą żeśmy trochę się namęczyły, ale efekt mnie zadowala więc kolejny punkt na mojej liście odhaczony. Byłam w bibliotece i wypożyczyłam: "Nadzieję" K.Michalak i "przepis na życie" Pilaszewskiej. Odebrałam córę z przedszkola, zajrzała znajoma na ploty. Spróbowałam szybkiego ciacha z delecty i całkiem niezłe ono. A teraz wykąpana zaraz zabieram się za czytanie. A potem Batmana sobie z moim chłopkiem obejrzę. Nikola już śpi więc mamy wieczór dla siebie, a ja nawet w miarę dobrze się czuję ;)

Obym tylko spać mogła.
Miłego wieczoru :*
 
Zab nie boli ale za to boli i spuchlo miejsce wstrzykniecia znieczulenia. Ale nie az tak bardzo zeby brac leki i mam nadzije ze szybko przejdzie.
 
Basia dziewczyny maja racje powinnas natychmist isc do lekarza, ciaza poza maciczna moze rozwloć ci jajowód a obumarla ktora sie nie wyczysci samoistnie moze ci zrobic straszny stan zapalny.
 
Ja znów z wieczora zaglądam i znów masa nadrabiania hehehe

engacka współczuje nieudanej wizyty ale co zrobić, postaraj się nie przejmować, może taka właśnie strategia tej ginki żeby jak najwięcej kasy z ludzi wyciągnąć :(

asiaf oby ząb nie bolał, ja jednak bałabym się znieczulenia w pierwszym trymestrze

Monika doczytałam że z plecami już ok :) cieszę się bardzo

Katka podziwiam książka, film a ja tylko myślę żeby się położyć już.

Basia daj znać jak się sprawa rozwinęła, pojechałaś na szpital?

Co wiecej wybaczcie nie pamiętam :rofl2: jak mąż wróci i ogarnie mi forum na telefonie napewno będę bardziej na bieżąco, na razie mam jakąś blokadę i nie mam pojęcia jak się tego pozbyć :)
 
reklama
dzięki dziewczynki za wsparcie :)
w sumie to już sie pogodziłam że tym razem sie nie udało..
postanowiłam, ze zaczekam do poniedziałku, jeśli nic się nie wydarzy zadzwonię do lekarza i zapytam co mam robić,
to dopiero 35d.c. więc chyba nie stanie się tragedia jak jeszcze 2, 3 dni poczekam.
pozdrawiam Was i mocno ściskam :*
 
Do góry