reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej dziewczyny. Jak wczoraj pisałam BETA ładna, dziś miałam wizyte u gina... i jest pęcherzyk i ciałko żółte :)
Wg usg ciąża jest tydzień młodsza, ale lekarz powiedział, że nie mam się tym sugerować, bo rzeczywisty rozmiar powie mi dopiero, jak będzie biło serduszko :)

W pracy też już wiedzą, dostałam zaświadczenie od gina :) Przyjęli ok. Teraz czekam na wizytę za 2 tygodnie ;) Jak będzie serduszko to chyba idę na pełne zwolnienie, bo pracuje w ten sposób, że dużo dźwigam :)

Także wszystko ok :)

Jeśli chodzi o samopoczucie też jest ok, poza bolącymi piersiami :)

Coraz częściej sięgam po ogórki kiszone :)
 
reklama
Engancka kurczę co za baba , współczuję ale wiesz przynajmniej wiesz ze jesteś w ciaży a pęcherzyk jest tam gdzie powinien to też dużo :)
Czuje wszystko dobrze
Teraz sie nie denerwuj


A ja dzis walczę z ta moja kanapą , No nie wiem co sie stało ze ma taki zapach
Obsypalam proszkiem wcieralam potem pi 30 min odkurzylam położyłam wyprane mokre koce ale nadal czuje ten zapach
Nikt nic z nią nie robił poprostu nagle pojawił sie smród
Juz sie zastanawiam czy mi tam jakiś karaluch nie wlazł i nie został zgnieciony bo one jak sie je zgniecie to strasznie śmierdzą a wiadomo tu jest ciepło wiec zawsze drzwi okna sa pootwierane może jakiś tam sie schował hmmm
ImageUploadedByForum BabyBoom1411146536.013718.jpg

Za moment przyjedzie mąż i mi pomoże bo mi juz brak siły na nią
Masakra i na wymioty mi sie aż zbiera blllee
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411146536.013718.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411146536.013718.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 30
Co do znieczulenia to są podzielone opinie zarówno dentystów jak i ginekologów ja niecałe 2 tygodnie temu trafiłam z ropieniem do dentysty i okazało się że do tego jest do wyrwania ząb i mój dentysta i ginekolog odradził mi znieczulenie więc dentysta tylko ropień wyczyścił i jakoś dało się wytrzymać ten chwilowy ból i na usuniecie mam się zgłosić jak minie 1 trymestr i wtedy będzie mnie mógł już znieczulić tak mi powiedział jak na razie mam spokój bo ropień był wyczyszczony więc ząbek też się nie odzywa .
 
Monika27zde dzięki za wsparcie :* :)
Już się nie dziwię dlaczego ma jako jedyna ginekolog w tej przychodni tyle wolnych terminów ;) inni mają wolne dopiero kd października, ona jedyna miała na teraz.. :(
 
witajcie dziewczyny, nie mam niestety dobrych wiadomości, moja beta ani nie wzrosła ani nie spadła, teraz tylko nie wiem co mam robić, czekać czy iść do ginekologa...?
:-(
 
Engacka głupi babsztyl. Ja bym się do niej przeszła co ci szkodzi i powiedziała ze konkretnie ma powiedzieć co z dzieckiem bo nic nie rozumiesz a jak nie zglosisz ja do izby lekarskiej i ma kasę oddac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry