reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

A mnie smutki dopadaja. Jakaś tama czuje się nieszczęśliwa nie wiedzieć czemu.maz mnie kocha syn cudowny szef super zareagował a ja rycze
 
reklama
Negacja głupi babsztyl. Ja bym się do niej przeszła co ci szkodzi i powiedziała ze konkretnie ma powiedzieć co z dzieckiem bo nic nie rozumiesz a jak nie zglosisz ja do izby lekarskiej i ma kasę oddac

Szkoda mojego czasu i nerwów, probowałam się dowiedzieć na wizycie to nalegała i naciągała na wizytę za 2 tygodnie. Nie bede znowu jechała prawie 100km w jedną stronę, bo to i tak nic nie da.. :(
 
Basieńko, idź do lekarza. Tak będzie najlepiej. Ja jednak trzymam kciuki by był to błąd pomiaru jakiegoś niekompetentnego analityka!
 
reklama
Basia a to na pewno nie ten sam wynik? Jeżeli się nie rozwija a jest 61 czyli jakby ciążowo to nie czekaj na okres bo to może być pozamaciczna. Podejdz na izbę najlepiej zrobią ci betę na cito.
 
Do góry