reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Po obiedzie mnie tak zmulilo ze musialam isc sie polozyc i niedawno wstalam :-p


Zrobilam pysznego koktajla truskawkowego i wypilam z najwieksza ochota :-D



Asiaf jak widac ja tez mam takiego straszliwego lenia, normalnie masakra czasami.
Trzymam kciuki zeby zab jednak nie zaczol mocno bolec &&&


AnnaMaria jestem dobrej mysli ze te mdlosci u Ciebie juz odpuszcza na zawsze, u mnie jak narazie ich nie ma i niech tak zostanie bo jeszcze dwa tygodnie temu to mialam sajgon.
Nie martw sie wizyta wszystko bedzie dobrze ja juz trzymam kciuki &&&&&


Ja mam termin 29.09 to dopiero bedzie stres :sorry2:
 
reklama
Dziewczyny, właśnie wracam z usg i trafiłam chyba na niekompetentną ginekolog albo naciągaczkę. Na początku badania usg stwierdziła, że jest serduszko bla bla, ze 5 tydzien i 4 dzień ciąży (podejrzane trochę dla mnie, no ale ok), a potem nagle stwierdziła że ciąża bardzo młoda i że serca jeszcze nie widzi! Zapytałam dlaczego wcześniej twierdziła że widzi to nie pptrafiła odpowiedzieć. Naciągała mnie na kolejną wizytę za 2 tyg, ale kolejnych 100funtów na pewno jej nie zostawię. Kurcze, wiem tyle co wiedziałam wcześniej - że jestem w ciąży. Więcej nic. Jestem załamana.
 
Narazie nie mogę, wydałam na dzisiejszą wizytę ostatnie wolne pieniądze. Ten miesiąc jest jakiś pechowy, same niespodziewane wydatki :( a najbliższe usg u położnej dopiero w 12tc... :( :( :(
Dodatkowo dzisiaj rano mnie bolał sttasznie krzyż i podbrzusze, ale nie krwawiłam. Z tych nerwów na tą ginekolog nawet o tym nie powiedziałam, ech.
 
Ostatnia edycja:
Engacka współczuję...ale napewno będzie wszystko oki. Ja jak byłam w 5 tyg to nic oprócz pęcherzyka ciążowego i zoltkowego nie było widać dopiero wczoraj w 7 tyg zobaczyłam serduszko moje kochane
 
Jeszcze zrobiła zdjęcia z tego usg, założyła mi kartę ciąży mimo że nie powiedziałam nic że chcę u niej tę ciążę prowadzić. Zapytałam czy dostanę zdjęcie z dzisiaj, a ta że nie dopiero na następnej wizycie jak będzie serduszko.zapłaciłam tyle pieniędzy a nawet zdjęcia usg nie chciała dać. Juź.nie miałam siły się kłócić, byłam dodatkowo z dzieckiem, chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść.
I ten tekst do mnie pełen pogardy, że bardzo młodziutka jestem. Mam 23 lata, nie 17.
Co za żenująca wizyta, jestem wściekla :(
 
Monika i jak tam sie dzisiaj czujesz? dzwonilas do lekarza?

Niesmiala gratuluje pieknej bety!

Czarnulka Ty to biedna masz przejscia. oby Ci w koncu przeszlo bo sie zameczysz biedna.

co do spania to u mnie nowy objaw sie chyba pojawil. chodze spac wczesniej niz zwykle (kolo 23) i do rana nie wytrzymuje bez siusiania wiec wczesnie sie budze a potem juz nie moge zasnac. chyba organizm sie przyzwyczaja juz, bo przeciez z dzieckiem nie bedzie spania do poludnia ;-)

Dziękuję ;)
 
Engacka nie denerwuj sie taka wredna babą, szkoda nerwow, ja sie zastanawiam jak taki ktos moze byc tak niekompetentny i nieodpowiedzialny a do tego tak nie mily...
Badz dobrej mysli, wszystko bedzie dobrze Kochana &&&&
 
reklama
Do góry