reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Odebrałam wczorajsze wyniki i o dziwo i mocz, i morfologia ok, a w poprzedniej ciąży wiecznie miałam z tym problem ;)
Poza tym ugotowałam obiad, ryba w pomidorach, ziemniaki i kefir i mnie po nim przeczyściło :/
 
reklama
No i mam rozwiercona 6- tke z lekarstwem i podejzeniem kanalowki. Jak zacznie kurewsko bolec to znaczu ze kanalowka i jutro na leczenie, jak nie to do piatkowej wizyty i plomba. Trzymajcie kciuki zeby nie bolalo !!!
 
A jesli chodzi o znieczólenie w ciazy to nie stanowi wiekszego problemu, nie ma osobnych znieczuleń dla cienzarnych najwyzej podaje sie mniej adrenaliny do zastrzyku. Lepiej znieczulic niz cierpiec.
 
Ja nie mam silyobidu zrobić, garow umyć, nawet na zakupy mi sie nie chce jechac, wolala bym w łóżku leżeć.
 
reklama
A mnie dziewczyny duzo mniej mdli dzis i wczoraj (tyle ze nie ustapily od razu tylko tak jakby pomalu coraz mniej) ... zobaczymy czy te mdlosci pomalu naprawde mijaja czy to tylko chwilowa poprawa i co pokaze poniedzialkowa wizyta:) jestem dobrej mysli bo panika nic mi nie da - przynajmniej staram sie nie panikowac - nie mam wyjscia i musze poczekac do pon... :) ale bedzie stres przed sama wizyta....
 
Do góry