reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czesc dziewczyny! chyba w koncu zaczelam sie lepiej czuc. jeszcze wczoraj pisalam ze nie chce mi sie jesc, a dzisiaj jadlam dokladke :zawstydzona/y: tylko sennosc nadal sie mnie trzyma ale tez jakby lepiej dzisiaj.

Lisica ale mnie zmylil Twoj nowy avatar, "nie poznalam Cie" ;-) gratuluje pieknej bety! ja nie biore luteiny tylko ten cyclogest o duzo wiekszej dawce progesteronu wiec nie ma opcji zmieniac na duphaston. poza tym moja gin mowila ze na Zachodzie sie juz nie stosuje duphastonu, zwlaszcza dlatego, ze nie wiadomo ile sie wchlania progesteronu jak polykamy tabletke, a jak jest dowcipnie to jest ile trzeba tam gdzie trzeba ;-)
Didi mi wlasnie zostaje troche na bieliznie. a lezysz po wzieciu przez jakis czas? rada mojej gin byla zeby wkladac wyzej ;-) a w internecie wyczytalam, ze to co wyplywa to tylko zewnetrzna powloka a nie progesteron.

Klari pierwsze slysze ze na tym etapie mozna przestac brac kwas foliowy. musze gina na nastepnej wizycie zapytac.

co do rozmow z szefami to ja tez nie mowilam jeszcze, ale nie wiem czy to dobrze. chce im dac czas zeby kogos znalezli na zastepstwo, a jakbym jednak poronila to i tak beda wiedziec :dry: no ale na majowkach nie bedzie takich historii :tak:
moja gin jest super bo nastawia mnie pozytywnie, ale tez mowi ze roznie sie dzieje i tego chyba wlasnie potrzebuje. najwazniejsze to znalezc odpowiedniego dla siebie lekarza :tak:
AnnaMaria zawsze sa pozytywne i negatywne opinie o lekarzach bo kazdy ma inne potrzeby i odczucia. chyba metoda prob i bledow trzeba znalezc kogos dla siebie ;-)

Katka ten watek z USG to taki troche wizytowy, mysle ze tam mozemy pisac o wizytach. ale ogolnie jestem jak najbardziej za zakladaniem oddzielnych watkow bo ten to bedzie taki o wszystkim i o niczym tak jak mowisz, a potem porzadek bedzie jak o konkretnych sprawach bedzie w pozostalych.
 
reklama
Kurcze cos mi nie dobrze chyba mi ciśnienie skoczylo jak nigdy spac nie moge a o 3 w nocy mam eyjazd ale marudzenie wiem ze nie odpisuje ale glowy tez nie mam
 
Zaglądam tylko się przywitać i uciekam bo kolejny męczący dzień za mną, mdłości i zmęczenie nie odpuszczają, poza tym tyyyle naprodukowałyście, że nie dam rady dziś nadrobić ;)
Udanego wieczoru i spokojnej nocy majóweczki :)
 
Monika wiele jest przyczyn jedne błahe jak rozciąganie macicy przeciążenie kręgosłupa. U mnie ból był wywołany krwiak em bolał mnie krzyż ba dole i brzuch zwłaszcza wysilkowo baa dalej boli jak np postoje chwile pozginam sie jak leżę jest ok.
 
Monika ha bum się położyła spać w nocy plecy odpoczna a rano zapytasz gina.bylas na wizycie juz? Gdyby to był np krwiak czy np ciaza pozamaciczna to już byś po wizycie wiedziala
 
reklama
Piersza wizyta byla 1.09 to byla wizyta potwierdzajaca ciaze, nastepna jest 29.09.....Innych objawow nie mam tylko ten bol plecow... :-( Poczekam do rana i zadzwonie. Dziekuje dziewczyny ze jestescie.
 
Do góry