reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam z wieczora:)

Karenm gratuluję bliźniaków. Nie martw się krwiakiem, wszytko będzie w porządku.

Widzę, że zaczął się temat zwolnień i umów. Ja na szczęście mam umowę na stałe i będzie to juz druga ciąża w tej firmie i wiem że będę miała gdzie wrócić.

Co do L4 to chyba będę pracowała do końca stycznia lub lutego. Od października mam dostać podwyżkę więc chce jak najwięcej miesięcy przepracować żeby mieć więcej kasy na macierzyńskim. Chyba że będą jakieś przeciwwskazania to wtedy nie będę się zastanawiała i pójdę na L4.

Dzisiaj miałam wolne w pracy, bo przegapilam szczepienie Magdy i dostałam wezwanie :( Jedyne co zrobiłam to upiekłam z córcia babeczki i spałyśmy od 17 do prawie 20.

Matik ale plaża i ta temperatura, ekstra! Mogłabym się do Ciebie teleportować :)
 
Ja należę do wątku sierpniowe mamy i staraczek ale przeniesiony z innego forum. Na sierpniowkach miałyśmy kilka wątków np wizyty moim zdaniem fajne bo łatwo było porównać rozwój sprawdzić jak rosną inne.byl taki poznajmy się był wątek wyprawkowy.na ogólnym było najwięcej wieści bo ileż tych wizyt jest. Nas było na początku ok 50 potem czynnych z 30.oprocz tego takie zaufane osoby które długo były aktywne miały forum zamknięte ale to po 3 latach jest nas tam z 10-15.kazda się zna z imienia nazwiska znamy sporo prywatnych rzeczy o sobie.
Ze staraczkami jestem związana 3 lata początkowo tez było to forum otwarte ale chciałyby więcej prywatności i teraz jest nas z 10.razem mamy 17 dzieci.z 3 spotkałam się osobiście mimo że dzieła bas setki km ale to już można mówić o przyjaźni. Poród każdej przeżywam jak własny. Piszemy codziennie.i ciągle jest mimo zamkniętego grona ciągłość staraczek.dopiero co 2 urodziły w sierpniu juz ja jestem w ciąży. Kolejna się stara a dwie inne w późniejszym terminie
 
Ja też jestem za utworzeniem dodatkowych wątków. Na sierniowkach 2009 miałyśmy kilka różnych wątków i łatwiej było je śledzić w miarę tego jak nasze maleństwa w brzuszku się rozwijały :)
 
My z kwietniówek mamx taką zamkniętą grupę na facebooku. Też znamy się z imienia i nazwiska, z kilkoma się widziałam. Ale ta grupa powstała już po urodzeniu dzieci.
 
reklama
Do góry