reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej, ja wczoraj zakończyłam dzień i dziś rozpoczęłam pawikiem.
Dziś kończymy 7 tydzień zaczynamy 8 :) jak ten czas leci :-o
Postanowiłam wyluzować i spazmami szefowej się nie przejmować, najwazniejsze zdrowie moje i dzidziusia. Nie będę się na siłę szarpać.
 
reklama
Witam ranne mamusie :-)

Mnie jak zwylke ranu psiak z łóżka zgonił na dwór :-p.
Co do tych wątków poznajmy się, z wizytami u gina czy wyprawką to dobry pomysł bo tak jak mówią dziewczyny jak nas będzie więcej to będziemy siepać tych stron a później ciężko jest nadrabiać. A tak to będzie wiadomo gdzie czego szukać.

Zauważyłam że czasami piszecie posty jeden pod drugim swoje a nie lepiej edytować swój ostatni post jeśli nikt nie pisał.?
Ja np robię tak że otwiem na dwóch stronach nasz wątek na pierwszym czytam po kolei a na drugiej otwieram ostatnia stronę z wątku i tam po mału piszę ;-).

Ja w większości pisze z komórki więc to było by trochę zkomplikowane wtedy :p
 
Hej Kochane :-)

Dzwonilam z samego rana do lekarza i ten mnie uspokoil, powiedzial ze jak nie ma bolu brzycha i plamien to mam sie nie martwic a jakby sie bol brzucha pojawil lub co innego to mam przyjechac, wiec xjestem spokojniejsza. A najlepsze jest to, ze plecy juz tak nie bola :-)


Ja rowniez jestem za tym by powstalo wiecej watkow bo tutaj na tym jednym to ciezko sie polapac a nadrobic co kolwiek to juz masakra tym bardziej ze ja do Was z telefonu pisze, ktory ledwo ze nie swiruje, wiec i tak dobrze ze jeszcze cos napisac moge i poczytac :-p
 
Asiaf ale ty korzystasz na kom z przeglądarki czy aplikacji? Aplikacja jest wygodniejsza, nie musisz otwierać kart przeglądarki ;)

Nieśmiała piękny przyrost, gratuluję!

Oho, zaczyna mnie mdlić...
 
Asiaf ale ty korzystasz na kom z przeglądarki czy aplikacji? Aplikacja jest wygodniejsza, nie musisz otwierać kart przeglądarki ;)

Nieśmiała piękny przyrost, gratuluję!

Oho, zaczyna mnie mdlić...
Z przeglądarki.
Nie wyrzuciło mi że ta strona ma aplikację...

Boże ja tez dzisiaj mam gorszy dzień, wczoraj w miare się trzymałam a dzisiaj już dwa razy się za buzię trzymałam :( Masakra z tymi mdłościami.....
Jeszcze dzisiaj ide do dentysty :(
 
Masz androida? W sklepie poszukaj Babyboom, jest o wiele wygodniejsza.
Współczuję wizyty u dentysty, mnie też to czeka niestety.

Nie orientujecie się jak to jest ze znieczuleniem?
 
No ja miałam już mieć tydzień temu wizyte i zadzwoniłam jeszcze nie do mojej dentystki bo jej nie było i pytałam jak to jest z tym znieczuleniem w ciązy w pierwszym trymestrze, to mi powiedzila że nie wolno i ja wizytę odwołałam. Ale że miałam do niej 3 terminy wzięte to zadzwoniłam jeszcze żeby ustalić to kiedy cos możemy robic no to dostałam ewidetny opieprz ( w głosie) że mam się stawić i będziemy wszystko normalnie robic zne znieczuleniem. Wiec jadę. Podobno sa inne znieczulenia dla ciężarnych, a że ja robię na NFZ ale u znajomej dnetystki to może NFZ nie refunduje tych dla ciężarnych ?? Nie wiem dowiem się dzisiaj to napisze.
 
Ja tez musze sobie termin do detysty po niedzieli zrobic, zeby zobaczyl czy nie ma jakiegos stanu zapalnego czy cos.Do tego wszystkiego chyba znow powiekszyly mi sie migdalki...eh bede musiala tez do mojego domowego lekarza sie wybrac.A tym czasem leze i odpoczywam bo jakas slaba jestem, dobrze ze moj w domku, obiadek przyszykuje i juz nawed na zakupach byl :-)
 
Własnie zrobiłam sobie dobrze jedazc magnuma w białej czekoladzie i tak mnie cofa że nie wiem czy uda mi się go utzrymac w żoładku :(
A ja w pracy jestem.... Nie che się do kible w pracy przytulać...:(
 
reklama
Do góry