reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć mamusie;
pogoda coś nas w tym roku nie rozpieszcza...

Dwupaki wypuście te dzieci, bo znowu jakiś przestój się robi...

Zapo - Chętnie wypuściłabym mojego ale on nie chce! Jeszcze przez ostatnie 2 dni miałam skurcze a dzisiaj NIC! :no: Oszaleję chyba. A pogoda taka że nawet na spacer nie ma jak pójść.

To sobie pozrzędziłam ;-)

Kuuperek - jak u mnie nic się nie zacznie to jutro też czeka mnie wizyta na IP i pewnie kolejny masaż szyjki. Wątpliwa przyjemność :baffled:

joasia - mój też wiercił się przez ostatnie dni, a dzisiaj spokój. Chyba jemu też nie podobało się wczorajsze badanie na IP :-p Kciuki za dzisiejszą wizytę u położnej!

ardzesh - proszę się tu meldować i pisać jak się czujesz :-D

Noelle - kciuki za usg główki!

Idę na zakupy i obiad gotować chociaż tak mi się nie chce!!!!!
 
reklama
Moja i bez skarpetek wyma****e nogami :-)

Zapo - łączę się w bólu. Kuba szaleje na punkcie Łucji, ale zrobił się tak niedobry, że w ogóle nie słucha:no:
 
PolaTola- jestem. Zyje. Bez zmian...
w nocy skurcze byly, wiec rano wykorzystalam meza a skurcze zamiast sie nasilic to ucichly :p czytam sobie ksiazke i kolo 14 jade na pierogi ruskie do mamy. Ja nawet terminu na IP nie mam. 31 maja wizyta u gina...
 
Cześć dziołchy :)

Dwupaki mam nadzieję, że się szybko wypakujecie :) Wiem jak to jest CZEKAĆ :baffled::baffled::baffled: :baffled: Moja kluska przesiedziała 7 nadprogramowych dni :-p:-p A teraz się tak łuszczy - ze stóp i rączek strasznie schodzi jej skórka - mimo, że ją natłuszczam kilka razy dziennie :sorry2:

Zapo Trzymaj się, może Iggy musi się oswoić z nową sytuacją, :tak::tak: a do tego mówisz że jest chory :-( trzymam &&&&&&&&&& żebyś w końcu mogła trochę odsapnąć.

Cytryna
mam nadzieję, że rodzice jednak nie przywieźli Ci tej ospy.

Kuuperek Witaj :)

Noelle
trzymam &&&&& za USG.
 
Ardzesh - na IP nie trzeba sie umawiac, ba nawet nie ma jak. Po prostu przyjezdzasz mowisz ze jestes po terminie i chcesz ktg zrobic :) Ja tak wczoraj pojechalam a po badaniu lekarka kazala jeszcze w srode przyjechac na ponowne ktg. Jezeli cos Cie niepokoi albo chcesz po prostu sprawdzic czy cos sie dzieje to jedz! :)
Ja dzisiaj tez bez skurczy... Szlag by to trafil... Synku wylaz juz!!!!!!!!!
 
Aśka - to tak samo jak mojaaaaaaaa !!!!! To jest efekt dlugiego przesiedzenia w brzuszku????? Moja tak samo na stupkach na raczkach na brzuszku sie luszczy i tez zadne oliwki balsamy bephanteny nie pomagaja...
 
Eklerka mi położna po porodzie powiedziała że łożysko było już stare :szok: A to tylko tydzień po terminie. A co by było jak by mała posiedziała tam jeszcze tydzień ????
A mała łuszczy się... ale przy każdej zmianie pieluchy ją oliwkuję, i mam nadzieję, że szybko jej to minie ;-)
 
Eklerka - dzieci tak mają, przeważnie wszystkie. Ja smarowałam Oilatum - skórka gładziusieńka :happy: I to nie jest tak, że cudownie zniknie - ten martwy naskórek musi po prostu zejść i tyle :tak:
 
reklama
Ja urodziłam 12 dni przed terminem i moja jaszczurka też się złuszcza. Pomaga oliwka J&J w żelu.
 
Do góry