reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mdła mnie też dziś czeka boks, gala w Rzeszowie (3 ostatnie walki mogą być fajne- w końcu Szpilka zawsze coś wykombinuje) i jeszcze w Wielkiej Brytanii (z Chisorą - ten który opluł Kliczkę) :-D szykuj się bo może być ciekawie :-)
A ja właśnie nerwy tracę na meczu ZAKSA-Resovia:happy:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Pomóżcie bo strasznie cierpię!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: We wtorek zrobił mi się hemoroid i poleciałam do apteki ale farmaceutka dała mi maść homeopatyczną tłumacząc że w ciąży nie można nic stosować na hemoroidy. Ale w ogóle nic mi ta maść nie pomagała, więc na czwartkowym spotkaniu z położną zapytałam ją co mogę stosować. Powiedziała że maść lub czopki Procto Glyvelon. Kupiłam w piątek i od razu zaczęłam stosować. Wczoraj byliśmy na grillu do 2 w nocy i może za dużo postałam na zimnie :eek: albo nie wiem i dzisiaj nawet usiedzieć nie mogę!!!! Normalnie płaczę z bólu....:crazy::crazy::crazy::crazy: Jak mogę ulżyć sobie w bólu??? Nigdy nie miałam takiej przypadłości i czytam w necie ale tam każą stosować maść i/lub czopki... Czy Wy też macie taką przypadłość??

Teraz idę Was doczytać.....

Tak jak Citrus pisze - napewno można posterisan. Mi też jeden cholernik wyszedł i dr przepisala mi Posterisan H w maści (nie wiem czy można bez recepty kupić). Powolutku, powolutku pomaga ...

Dodatkowo mozna stosować:
- tampon (kostka lodu) lub przemywanie bardzo zimnym naparem z oczaru wirginijskiego
- okłady z gotowanych do miękkości liści czarnego bzu

Póki posterisanu nie miałam to kostka lodu też pomagała bo obkurczała naczynia i gnojek chowal się do środka.
 
pola topola łacze sie w bólu , za kilka dni przejdzie do nastepnego razu tak jest bynajmniej u mnie. Cierpienie co 3 dni po kazdym stolcu, raz mniej raz okropnie jak w chwili obecnej
 
O widzę, że hemoroidy na tapecie. Ja niestety nie pomogę gdyż miałam to szczęście, że ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność.

A u mnie coraz bardziej ciekawie się robi. Te bóle krzyża przychodzą falami i odchodzą. Ale oprócz tego nic mi się więcej nie dzieje więc nie wiem czy to jakaś oznaka porodu czy to faktycznie od leżenia zepsuły mi się plecy:crazy:?

Cytrynka zdjęcia wiosenne fantastyczne a psiak słodziak jest:-)! Mogłabym go podnająć do wiosennego sprzątania ogrodu z patyków:-D:laugh2:
 
A ja właśnie w ostatnich dniach zauważyłam, że kilka rozstępów mi się pokazało na biodrach :sorry: ale tam też miałam z Paulą więc to żadna nowość :) Ważne, że na brzuchu nie ma ;-)
Kurcze znowu m niedobrze :eek::eek::eek: mam nadzieję, że to nie jest jakaś jelitówka tylko zwykłe mdłości .... ostatnim razem ledwo dobiegłam do łazienki :baffled::baffled:

Ja przez jakiś czas miałam problem z hemoroidem ale jakoś samo się uspokoiło, jem jabłka i nie mam problemów z kupą ;-), że tak powiem gładko idzie :-p:-p
 
na hemoroidy nie pomoge, bo Bogu dzieki mnie ominęły i w pierwszej ciąży i teraz....

citrus, no brzuszek spory masz:)

Zosia śpi, ja też się kładę, bo kto wiec jak będzie ze spaniem w nocy....
dobranoc dziewczyny:) spokojnej nocki:)
 
hej dziewczyny

hemoroidy? - ja niestety mam jeden na pochwie, a raczej w pochwie taki odstajacy kitek (nie duży) ale mnie on nigdy nie bolał ;// już się przyzwyczailam ale kiedyś go usunę. Zrobiło mi się tak z parcia z pierwszego porodu, ponieważ bardzo długo parlam ponad 3 godziny...;/ a i jeszcze coś by nie było ze pisze głupoty tak wiem ze hemoroidy to guzki odbytu ale ja taki guzek mam który wychodzi mi z pochwy.... ;// jest do usunięcia przez chirurga tak mi gin powiedział, jakoś nie mam i nie miałam odwagi iść i to zrobić.

co do rozstepow to nie mam nigdzie ani jednego jak i w pierwszej tak i drugiej ciąży mi się nie pojawiły aleeeeeee celuit mam na pupie...;/

Natalia - mojej siostry poród tak się zaczął !!!!! promieniowaly bóle kręgosłupa 3 dni przed porodem które przechodziły i nadchodziły z powrotem. Może u Ciebie też tak się zaczyna poród? Prawdopodobnie będziesz też miała bóle krzyżowe podczas porodu.... współczuję bo to coś okropnego...

u mnie to samo ;) umyłam wszystkie okna, byłam z rodzinka na długim spacerze, oglądałam xFactor, a teraz PS. KOCHAM CIĘ będzie leciało, a nawet już leci ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Citrus no po tym ostatnim zdjęciu co wstawiłaś ,,zapaśnika sumo" nie posądzałam Cię o taki duży brzuszek. Bardzo ładne zdjęcia :)

Nas znajomi wyciągneli do siebie na działke na grilla, tak więc wciełam jedną kiełbaskę z grilla, a właściwie z rusztu nad ogniskiem.

Hemoroidów też nie mam i nie pomogę.
Mi koło blizny po kolczyku nad pępkiem pojawiły się dwa małe wielkości ryżu rozstęony i tak się modlę, aby się nie rozeszły dalej. Natomiast cellulit na tyłku i nogach mi towarzyszy.

No słuchajcie dziewczyny tyle miało się rozpakować w kwietniu, a to zaraz będzie maj :-) oczywiście to z korzyścią dla naszych dzieciaczków.

Aśka:) ja też słyszałam o tym oczyszczaniu się organizmu jedną i drugą stroną przed porodem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry