reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ty uwierzysz, że ten brzusio wygląda tak tylko z boku? Z przodu jest owalny jak jajko i zwarty :szok:
A pogoda śliczna, tylko kurna zimnicą trochę zajeżdża. Uszy mi zmarzły :-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Pomóżcie bo strasznie cierpię!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: We wtorek zrobił mi się hemoroid i poleciałam do apteki ale farmaceutka dała mi maść homeopatyczną tłumacząc że w ciąży nie można nic stosować na hemoroidy. Ale w ogóle nic mi ta maść nie pomagała, więc na czwartkowym spotkaniu z położną zapytałam ją co mogę stosować. Powiedziała że maść lub czopki Procto Glyvelon. Kupiłam w piątek i od razu zaczęłam stosować. Wczoraj byliśmy na grillu do 2 w nocy i może za dużo postałam na zimnie :eek: albo nie wiem i dzisiaj nawet usiedzieć nie mogę!!!! Normalnie płaczę z bólu....:crazy::crazy::crazy::crazy: Jak mogę ulżyć sobie w bólu??? Nigdy nie miałam takiej przypadłości i czytam w necie ale tam każą stosować maść i/lub czopki... Czy Wy też macie taką przypadłość??

Teraz idę Was doczytać.....
 
PolaTola, tabletki Cyclo3Fort i maść Posterisan. Oba środki można stosować w ciąży. Przede wszystkim UNIKAĆ zaparć i gorących kąpieli/pryszniców, podmywać się po każdej kupci chłodną wodą.
Ja mam gnoja od kilku tygodni i jednego dnia się zmniejsza, drugiego chowa, a trzeciego znów wyłazi.
 
polozylam sie na chwile..i zasnelam....eh..znowu w nocy spania nie bedzie!:-(

Zlozylam zamowienie u meza,bo wlasnie z pracy wraca: lodyyyyyy,winogron,sok pomaranczowy...jak sie nie pospieszy to padne z pragnienia;-)

dobra...ide tylek ruszyc i kolacje odgrzac
 
Przy hemoroidach nie pomoge bo jakims cudem mnie ominely.Zreszta rozstepy tym razem tez mnie ominely do tej pory.Po pierwszej ciazy mam na tylku.Brzuch,chwala losowi,wolny od cetek.Ale wiecie-w koncu to blizny po nierownej walce :-)

Aska mdlosci niestety wracaja bardzo czesto pod koniec ciazy.Mnie w prawdzie nie przeszly wcale do konca...ale ich intensywnosc w ostatnich dniach mnie dobija po prostu.Wczesniej wystepowaly juz tylko "poranne mdlosci" a teraz niestety rano,wieczor,we dnie,w nocy...

Maz kazal mi sie juz polozyc :-) Chodze jak kaczka,ciagnie mnie dzis niemilosiernie i co jakis czas bole.A on na to:to jak juz caly dzien przechodzilas to teraz sie poloz bo wieczorem jest gala boksu z Polski :-D przyjemniaczek....
 
ja tez bez rozstepow,hemoroidow i innych takich "atrakcji".Licze ze mnie na konxowce nie dopadna.

A ja zupelnie bez zadnyxh objawow.Od ponad tygodnia nic mi nie dolega.Absurd jakis:-)Zero przepowiadajacych skurxzy,ciagniec,twardnien,boli.Normalnie wielkie NIC!!a trzeba zaznaczyc ze robie wszystko zeby godzia zero juz nastala;-) Ale moze to dobrze,niech mnie wezmie z zaskoczenia-rachu ciachu i po strachu;-)
 
hejka narzekaczki:)

ale się Was czyta momentami - stado staruszek na wykończeniu albo zesłanych na ciężkie roboty:) hehe!!!
tylko mnie utwierdza to w przekonaniu że żaden facet ciąży by nie wytrzymał:p

nasi goście pojechali ok 16, a my padliśmy spać.... wizyta ich z małym dzieckiem (9 mies) uświadomiła nam: korzystajcie ile się da z ciszy i spokoju, bo to już tuż tuż i się skończy!:szok: Niby bratanek S grzeczny chłopczyk ale ten harmider od wczoraj dał nam obojgu w kość jakoś:p

teraz wstaliśmy i jakoś tak fajnie, mieszkanko posprzątane, pojedzeni, spokój.... czekam na Xfactora,popatrzę co tam dziś podziałają polskie nowe TVNowe "gwiazdy":D

samopoczucie mam dobre, dałam radę z gośćmi, wszystko wyszło sprawnie i szybko, S dzielnie sprzątał po wszystkich moich poczynaniach:)

Fajnie że wszystkie nadal w kompletach, ładnie nam idzie wytrwanie do maja:)
 
reklama
hehehe...fakt:-) tylko ciezarne potrafia najpierw miesiacami narzekac ,ze je boli,ciagnie,twardnieje,kluje i wogole jest do du...tylko po to ,zeby z czasem zaczac narzekac ze NIC MI NIE JEST!!!;-) ;-) ;-)

hehehe..

no bo jak tu wiekszosc narzeka ze je cos boli to ja pomarudze ze mi nic nie dolega;-)
 
Do góry