reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Sorry, że tak późno wstawiłam sms, bo Kartagina napisała mi już za pięć siódma, a ja się dopiero o 9-tej obudziłam :sorry::zawstydzona/y::laugh2:

Worek z dzieciokami otwiera się coraz szerzej, wysypują się coraz szybciej :tak::laugh2:
 
reklama
Hej dziewczynki!

U mnie piękne słoneczko, dziś o 2:25 wzięłam ostatniego Fenka, strach się bać ;-)

No to szaleństwa Kartaginy przyniosły efekty, trzymam kciuki!!!!
 
Wybaczcie że nic nie piszę ale Was głównie tylko czytam. Mi coś się zaczęło dziwnego dziać i trochę się przestraszyłam teraz. W nocy maluch nie dawał mi tak spać. Co jakiś czas się budził i zaczynał mocno kopać. Teraz co 10 minut mam dziwne promieniowanie bólu z odcinka lędźwiowego kręgosłupa, niedobrze mi jest i mam wrażenie, że zaraz biegunki dostanę. Mam nadzieję, że jeśli to skurcze to tylko przepowiadające :szok: Bo nie miałam na myśli pisząc, że już bym chciała malucha by tak wcześnie mi się na świat wyciskał. :szok:

Haha podoba mi się entuzjazm Kartaginy :-D Każdej z Was życzę takiego podejścia :-D
 
AAAA Kartagina!!!! Super:-D Trzymam kciuki!
Twoje wczorajsze działania przyniosły efekty! Wytrzepałaś Martusię na tej pilce w ogrodzie:-);-)

U nas dzisiaj raz słoneczko, raz chmurki ale szału temperaturowego nie ma.
Moje bóle po zażyciu nospy i magnezu narazie odpuściły:happy: Dobrze bo mąż do pracy pojechał i dopiero wieczorem będzie:tak:
Fiołkowa a jak miałaś te krzyżowe to czułaś też coś na brzuchu czy tylko ten kręgosłup?
 
no to czekamy na wieści od Kartaginy, szkoda że nie mam z kim pobrykać w ogrodzie jak ona :-)
chyba jestem kolejną na forum, której towarzyszy ból przy oddawaniu moczu, w nocy musiałam wstać 4 razy, wiem że część z Was się do tego przyzwyczaiła, ale do tej pory co najwyżej raz mnie gnało (poza szpitalem) więc nie jestem przyzwyczajona:-(
 
reklama
NOIREL CHYBA W ODPOWIEDNIM MOMENCIE TO NAPISAŁAM:szok:;-):-)

Kartagina trzymam Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
żeby Marta szybko się z brzucha ewakuowała :-):-):-):-)
Ja też już kcem ;-)
 
Do góry