reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Aisha_23 ja też lepsza jestem w gotowaniu a nie w pieczeniu.

Witaj Camel więcej odwagi:)


Mysiak
dużo zdrówka dla córci.


Magdalenka widzę, że Ty też sie ,,rozgotowałaś"

Ja gotuje zieloną fasolkę do piersi z kurczaka i ziemniaczków, mniam.

Jakoś ostatnio mam rzadrzy ślub niż zwykle, tak trochę się martwię czy wszystko ok, bo taki płynny.
 
reklama
Aniaczek co do śluzu w ciąży dużego doświadczenia nie mam, więcej śluzu mam pewnie jak my wszystkie, ale nie jest tego bardzo dużo, myślę, że warto by było, byś zapytała o to swego lekarza, by czegoś nie zaniedbać

a gotowanie w ogóle nie jest moją mocną stroną, ale od kiedy musiałam zmienić dietę na bezglutenową i bezmleczną nie mam innego wyjścia, już bary mleczne mi nie pomogą:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
a my do babci nie pojechaliśmy, pralka sama z kuzynem się zabrała, a my padliśmy - ja już się zwlokłam,S śpi... chyba zaraz do niego dołąćzę... skąd czerpać siły żeby starczyło do końca piątku?:(
 
Nanu - jak Ty tak wcześnie wstajesz to nic dziwnego że siły brak...

Zapominajka - opowiedz dlaczego dziecko Cię zdenerwowało, co tam odwaliło?

Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka!!!

My po świętach mieliśmy kupować łóżeczko i komodę no i wymienić łóżko na mniejsze aby wszystko się w sypialni pomieściło.... I co??? I LIPA............ Mój miał dzisiaj stłuczkę - facet nie zauważył jak A. skręcał i wjechał mu w tyłek aż auto się obróciło i walnęło w ogrodzenie.... Także z każdej strony uszkodzone. A. mówi że do kasacji będzie. Także teraz szukanie nowego auta nas czeka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

I nadal nie czuję Julka :(

Troszkę się pożaliłam Wam i trochę mi ulżyło ;)
 
Ojoj Pola to niewesoło - nie zazdroszczę.... mam nadzieję że mąż cały i zdrowy!

ja zmykam spać, padam - dobranoc wszystkim!
 
bry Wieczor.
Wczoraj mialam wieeelkie plany ale zaprzyjaznione ptactwo mnie unieruchomilo :dry: Jedynie zrobilam farsz do uszek na dzisiaj.Cale szczescie uszka za nami,pierniki przystrojone-oczywiscie nie taki artyzm jak u Nanu bo glownie mloda miala uzywanie ;-) ale zawsze cos.Jutro pierogi-dzisiaj z mama walczylysmy jeszcze z farszem kapuscianym.No i duzy pokoj i kuchnia w sprzataniach zamkniete.Zostal mi ARMAGEDON czyli pokoj dzieciecy...Jak dam rade jutro to w piatek z mezem "kosmetyka" i gotowe! :-D Ufff...myslalam,ze sie nigdy nie skonczy...

Wpisuje sie na liste " ta ciaze przechodze zupelnie inaczej"!Ja myslalam,glupia,ze bede przygotowana na najgorsze :tak: Ale ta ciaza to jakas jazda bez trzymanki.Mdlosci wykluczajace normalne funkcjonowanie,cera do dupy i jednostka chorobowa "skleroza ciazowa" i "bezmozdze wsrodciazowe".Makabra jakas...Chociaz powoli,powoli(nie zapeszac!) pod koniec 5 miesiaca zaczynam wracac do zywych.Zaczynam powoli normalne funkcjonowanie.Owszem-zdarzaja sie wpadki :-) ale jednak z pelnym zadowoleniem musze powiedziec,ze jest LEPIEJ. :tak:

Witam sie z nowymi mamami.
 
Nie doczytam.. przepraszam...

Byłam na zakupach dzis, wrociłąm do domua tam corcia i jej 40 stopni goraczki, bolące ucho.... wiec szybki obiad io do lekarza autobusami bo w aucie przeglad"wyszedł" i nie było kiedy zrobic... bidula zapalenie gardła, zapalenie ucha i antybiotyk... a ja padam na morde, jem pringelsy i popijam colą...

Współczuję i smacznego. Po takim dniu tylko relaks!

Zapominajka - dzieci są radością, ale potrafią być wredne, czasem jak patrzę na niektóre, to mam ochotę doprowadzić do porządku albo je, albo rodziców metodami nie zawsze wychowawczymi, gdyby tylko to coś dało

Oj tak. dzisiaj miałam ochotę, ale już mi przeszło.

Aniaczek zaczęła się filtracja wód, więc spokojnie. Śluz będzie trochę rzadszy. Ale jeśli boisz się, że one ci wyciekają, to kup w aptece takie paski specjalne do przetestowania, czy to wody.

Mdła biedactwo... weź te ptaki już zluzuj.

PolaTola współczuję. Dobrze, że się nic nie stało, choć z autem faktycznie nieciekawie.

Dodałam za dużo grochu do kapusty :dry:
Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

A co zrobił ten mały nie chce mi się pisać. Może miał po prostu głupi dzień jakiś:confused:
A że przy takiej ilości dzieciaków ciężko mi było ich przekrzyczeć itp to się wkurzałam na przypadek szczególny...
 
reklama
Zapo zlapac,zluzowac i upiec to ptactwo! :-D To jest mysl!

Pola na pewno sobie jakos poradzicie!Atrakcje niepotrzebne...Z dwojga zlego chyba lepiej teraz niz po nowym roku.Zawsze ten Nowy ma czysta karte i moze byc lepszy.Na co ja,w kazdym razie,licze....:-D
 
Do góry