reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka, dodaj jeszcze kapusty? :-D W ubiegłym roku też miałam taki problem, ale smaczne było mocno, więc nie mogłam narzekać. Bardzo Ci to przeszkadza?


Ej, moja gęba nigdy nie wyglądała lepiej, niż teraz :sorry2: Wszystkie wulkany zniknęły i wyglądam normalnie, ach :-D

Jedyny problem jest taki, że nie chce mi się spać. Spałam w ciągu dnnia 3h i teraz nie chce mi się iść do wyra :dry:
 
reklama
Citrus mój tata jak się dowiedział to stwierdził że jestem nieodpowiedzialna! a przecież nie jestem jakąś gówniarą która wpadła z dzieckiem przed ślubem! mam zaraz 29 lat, będzie 8 lat po ślubie i to moje 3 dziecko!!!! a Ja kocham dzieci:)

Witaj w klubie :) moje też 3 i mam 29 lat (staż 12 lat w obrączce;-))

a my do babci nie pojechaliśmy, pralka sama z kuzynem się zabrała, a my padliśmy - ja już się zwlokłam,S śpi... chyba zaraz do niego dołąćzę... skąd czerpać siły żeby starczyło do końca piątku?:(

Nanu ja też bym chciała znać odpowiedź na to pytanie;-)

Właśnie was doczytałam ..... się rozpisałyście :szok:

Zrobiłam 4 ciasta .... (sernik na zimno, 2x 3bit, i snikersa) no i jeszcze pasztet z suszonymi śliwkami piekę ... a i padam już na pysk.
Mężowy ma dziś imieniny a jutro w pracy nazapraszał kolegów, no i musiałam mu zrobić te ciasta. Do tego i ja mam jutro wigilię w pracy i jedno ciasto dla mnie.

PolaTola najważniejsze, że mężowi nic się nie stało ... samochód rzecz nabyta:-p

Zapo a Igor to miał dziś urodziny ??!! Ucałuj go ode mnie :*

Jaka ja jestem niewychowana, witam nowe majówki (nowe mimo, że nas podczytywały);-):-):-)

Cytryna
ja już bym chętnie poszła spać, ale muszę czekać, aż mi się ten pasztet upiecze.

Mdła pogoń tego nielota, ileż to można się tak męczyć:szok:

Aniaczek ja też zauważyłam, że ten śluz jest rzadszy, a na pewno jest go więcej:sorry2:



A więc wczoraj pisałam ostatnia a dziś pierwsza :))

Witam się porannie z pracy ;)

Łamie mnie jakieś przeziębienie, gardło boli, głowa boli i płakać mi się chce bo się wcale nie wyspałam :(

Dziś będę w przychodni i zahaczę o internistę i chyba pójdę na L4 na święta.
 
Ostatnia edycja:
Hej porannie, nie moge sie wyspac no! Mimo ze wczoraj niby wczesnie poszlam spac to jednak padam z sil:( ziew za zieweeeeem!
Masakra!

Dzis jeszcze zakupy (zaraz jakas liste musze zrobic) i jakies mini sprzatanie/ogarniecie.... w pt przychodzi kumpela a w sb moja siostra przyjezdza... wiec lazienka,podlogi i inne takie do przelecenia....
 
naniulka ja tez jakas niedospana chodze.I liste na zakupy tez mam do zrealizowania:/

Ja kochane dzisiaj ruszam na calego ze swiatecznymi przygotowaniami. Dwa dni z zycia wyjete przez ten brak jajeczek u malucha:D Tak mną tąpło,ze o świetach zapomnialam
laugh.gif
Więc dzisiaj nadrabiam:D Dzisiaj szef kuchni poleca pierogi;D Oczywiscie jak to u mnie:masowa produkcja,na dwie rodziny. Ruskie,z kapusta i grzybami, no i z miesem narobie na-po świeta.
Potem z sis na wielkie pakowanie prezenciorow sie umowilam,bo pod tym wzgledem to daaaleko w tyle jestem.
 
Hej hej :happy:

Ja już mam wolne do 1 stycznia :-D Wzięłam 2 dni wolnego z tytułu opieki nad dzieckiem i się byczę :happy:
Tzn potem muszę się zabrać za jakieś sprzątanie, ale ważnie, że nie słyszę wrzasków i nie oglądam dyrektorki :-p
 
Szczęściary :-) Cytrynidło sobie dzisiaj jedzie na uczelnię na translatorium i zaliczenie lektury, no a potem do pracy ;-) Mam nadzieję, że szybko zleci, bo jutro mam fryzjera (jupiiii :-D) i tylko godzinkę w robocie, po czym... ŚWIĘTA! :-D:-D:-D:-D:-D
 
Heloł piękne;

pospałam sobie i odpoczęłam troszkę. Choć i tak jestem po wczorajszym przekręcona.

Zapominajka, dodaj jeszcze kapusty? :-D W ubiegłym roku też miałam taki problem, ale smaczne było mocno, więc nie mogłam narzekać. Bardzo Ci to przeszkadza?


Ej, moja gęba nigdy nie wyglądała lepiej, niż teraz :sorry2: Wszystkie wulkany zniknęły i wyglądam normalnie, ach :-D

Jedyny problem jest taki, że nie chce mi się spać. Spałam w ciągu dnnia 3h i teraz nie chce mi się iść do wyra :dry:

Mnie nie, ale mężowemu tak. I kapusty dodam, bo nie wiem co innego mam robić. Przecież grochu nie będę wybierała :-D

Ja bym do kosmetyczki pobiegła, ale nie mam komu potomka sprzedać. A z nim to nie relaks :sorry2:

No i muszę dziś dopracować menu świąteczne. Bo na razie mam 3 dania i to takie rozpoczęte.
 
Tak szybko robisz? Kurza stopencja, więc chyba jestem w plecy, bo mam dopiero upieczony piernik. Śledzie będzie robić wieczorem W., ja dopiero w sobotę i niedzielę upiekę ciasta, zrobię kapustę z grochem, rybę po grecku, kompot z suszu i kluski z makiem :szok:
 
reklama
No tak, tylko trzeba mieć miejsce w zamrażalniku, a o to kuźwa u mnie ciężko, bo wszystko mięchem wyładowane i rybami :-(
 
Do góry