reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No tak. Ja też mam ten problem. Nawet się zastanawiałam nad zmianą lodówki na taką z dużym zamrażalnikiem a mniejszą lodówką :-D
No ale jakoś mi to na razie nie wyszło.
 
reklama
Albo osobno kupić taką wielką zamrażarę :-D

O Boziu, mój pies siedzi przy oknie i wyśpiewuje hymn pochwalny dla suczych piczek. To przecież tragedia :-)
 
Ostatnia edycja:
Typowy facet :-D
Bull moich znajomych uwielbiał spać z nosem w waginie mojej koleżanki. A że kawał był z niego psa, to dziewczę miało problem z wykopaniem go z wyra. A na seks to go musieli wyprowadzać, bo ja tego chłopa powarkiwał i okazywał ogólne niezadowolenie :-D
 
Buahahahahahahhh ooooooooooooooo masakra :-D To już przesada, zdecydowanie. Nasz zaczyna wyć jak wilk, gdy i ja sobie głośno używam w łóżku (hahahah), ale jeśli o to chodzi, to jemu tylko psie cipuchny w głowach.
 
Hej Wam, ja już po ortodoncie, podpiłował to i owo, zmienił gumki, ale wkurzyłam się, bo płacę za wizytę 150zł a nie miał ani srebrnych, ani przezroczystych gumeczek, w ogóle jakieś brzydkie miał, a chciałam ładne jakieś na świeta i łuk już zdarty mam to też nie wymienił...28.01 idę na "podbudowę" lewej jedynki bo mam minimalnie ukruszoną, będzie cacy:)
Byłam też na pobraniu krwi,oczywiście z dłoni- auć!, ale cud- za pierwszym razem! Wyniki albo odbiorę w Wigilię, albo 27.12., bo muszę je mieć przed 29.12, wtedy mam USG :D
Z suką moją mam spokój- wysterylizowana. Citrus współczuję!
Miłego dnia dla wszystkich! Byłam wczoraj na zakupach świątecznych, zostało tylko ciasto i natka pietruszki i wsio! Kupiłam też 5 książek do mgr :D
Kurde coś mnie martwi, muszę na wizycie zapytać mojej dr, bo niby wszystko ok, ale wystarczy, że przejdę 100m i ewidentnie mnie boli brzuch, boli nisko, jakby to macica, raczej nie jelita, chyba że jelita jakos pod nią, sama nie wiem, taki kłucie i ucisk.....
 
reklama
Hej,

Dziewczyny dzięki za odpowiedzi w sprawie śluzu, jutro mam wizytę to na wszelki wypadek podpytam gin.

Poszłam wczoraj dość wcześnie spać, a tak jak większość z Was jestem niewyspana i buzia mi się nie zamyka od ziewania.

Aśka ale pracowita dziewczyna z Ciebie, napiekłaś.

Noelle1986
widzę, że u Ciebie pierogowo:) Citrus nie jesteś sama ja też dopiero w niedziele z mamą będę walczyła z potrawami. Pierogi już zrobione tyle wiem, a mamy są najlepsze na świecie.

Zapominajka dobry ten psina, zakochał się w człowieku;)

Aisha skoro książki kupione to pierwszy krok zrobiony teraz byle zabrać się do roboty :tak: Ja wczoraj też się strasznie szybko męczyłam, miałam wręcz wrażenie, że mi twardnieje dół brzucha, dlatego też z wielkich zamiarów porobienia różnych rzeczy wyszły nici.

Dzisiaj byłam na pobieraniu krwi, tak mi Pani ,,ładnie" pobrała, ze mam cały rękaw zakrwawiony! Musiałam sobie podwinąć żeby nie było widać bo w pracy jestem. Nigdy mi się tak nie zdarzyło, nie to, że kropelka, ale normalnie plama na 10 cm.
 
Do góry