reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
kurcze...jak dodać ten suwaczek, niby widzę go w sygnaturach a na forum się nie pojawia :-( gdzie tkwi błąd sama już nie wiem... normalnie jakieś zaćmienie umysłowe mam w tej ciąży...

Już się uporałam...ufff

Kartagina na pewno się uda!!! Musisz tylko bardziej na siebie uważać i leżeć plackiem... współczuję..bo ja mam jakiś problem z leżeniem i spaniem..nie mogę się nijak ułożyć...w każdej pozycji mi niewygodnie..może dlatego że zawsze spałam na brzuchu :-(

Tak poza tym czy ktoś wie co się dzieje z biedroneczką..bo coś długo jej nie ma ...może ją baby w ZUSie uprowadziły...
 
Ostatnia edycja:
Witaj Camel :)
musiałam się uśmiechnąć na Twój post, bo my po poronieniu też przeszliśmy leczenie i nic, a udało się na wolnym w trakcie zwolnienia na bóle korzonków - w ramach rehabilitacji chyba :-D

Zapominajka - o w mordę, może i ptak pod ochroną, ale łeb bym ukręciła

ALG - zdrowia życzę, niech się skończy wreszcie ta przykra seria

Wikki - super, że już lepiej, paskudna to dolegliwość

Aisha - mi ostatnio udało się ciasto dyniowe i myślałam, że pęknę z dumy, bo wirtuoz kuchenny to ze mnie żaden

Citrus - pogrzebałam trochę na Twoich stronach, między innymi z recenzjami, naprawdę przyjemnie się czyta, jesteś konkretna :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny to jest główny wątek maja 2013?
Tak super, że trafiłaś.

Hej dziewczyny, czytam was od początku kiedy powstało to forum i wydaje mi się jakbym was znała, jakoś nie miałam odwagi do was dołączyć...ale w końcu postanowiłam, że jednak się skuszę... też mam termin na maj a dokładnie niby na 24..ale po każdym USG inna data się pojawia... czyli dziś 17t5d.. płci jeszcze nie znam..ale w piątek wizytuje więc mam delikatną nadzieję że może wtedy dowiem się co tam w trawie piszczy...Staraliśmy się o tego gagatka 5 lat..leczenie i takie tam..więc trochę drżę przed każdą wizytą...teraz muszę jakoś ustawić suwaczek...

Witaj,
widziałam cię ;-)

Rany przeżyłam armagedon dzieciowy i ledwo siedzę.
Mam serdecznie dość i jestem na jednego zła. Humor mi smarkacz popsuł na cały wieczór :dry:
 
kartagina jejku, bidulko, no ale najwazniejsze, zeby donosic do konca.

Nie wierzę- murzynek z zurawinką mi wyszedł- niemożliwe. Pewnie dlatego, że mąż pomagał ;P A mam taki zajebisty mikser, z taką mocą, że sypał na mnie iskrami:szok:

camel no to super ze udalo sie w iare naturalnie, u mnie to juz byla niezla szkola jazdy. Na szczescie też już mamy za sobą, jednak jesli zdecydujemy sie na drugiego bobasa, to raczej nie bedziemy znow przechodzic przez to, co bylo, pewnie podejmiemy się adopcji.
magdalka ja do obiadow, przystawek itp ok, jak najbardziej, ale slodkosci to moja słaba strona;)
Zapominajka to teraz zrób coś dla siebie, chwila relaksu na pewno pomoże! A to, co takiego wymyślił, że tak zalazł Ci za skórę??
 
Ostatnia edycja:
Nie doczytam.. przepraszam...

Byłam na zakupach dzis, wrociłąm do domua tam corcia i jej 40 stopni goraczki, bolące ucho.... wiec szybki obiad io do lekarza autobusami bo w aucie przeglad"wyszedł" i nie było kiedy zrobic... bidula zapalenie gardła, zapalenie ucha i antybiotyk... a ja padam na morde, jem pringelsy i popijam colą...
 
Aisha gratuluję murzynka, musi być pyszny bo czuję ten zapach:)
ps. moim sukcesem będzie 36 tydzień, a termin to już by było spełnienie marzeń!

wspieram wszystkie mamusie zwłaszcza te, które długo musiały się starać i czekać ta ten moment:)dobrze was rozumiem:)
 
mysiak no to nalezy Ci sie chwila odpoczynku i grzeszek z cola ;-)

kartagina dzięki ;-)to rzadkość na prawdę! No to życzę, abyś donosiła do terminu! No u mnie też podobno nie będzie do końca, zależy od ciśnienia felernego!
 
reklama
Mysiak - zdrowia dla córeczki i Tobie wytrwałości

Kartagina - jesteś dobrej myśli, a to dużo :)

Zapominajka - dzieci są radością, ale potrafią być wredne, czasem jak patrzę na niektóre, to mam ochotę doprowadzić do porządku albo je, albo rodziców metodami nie zawsze wychowawczymi, gdyby tylko to coś dało

a mi się w końcu udało upiec pierożki z kapustą, miałam przepis na ciasteczka, które roboczo nazwałam teściowej, bo od niej go dostałam, przerobiłam na własne potrzeby i się udało, kto wie, może jeszcze ze mnie będzie jakaś namiastka kucharczyka :p
i trochę się denerwuję przed piątkową wizytą, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, może i poznam płeć maleństwa, tak cicho sobie marzę
 
Do góry