reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja całą poprzednią ciążę wcinałam prenatal classic, przy czym od 7go miesiąca dołożyłam do niego Prenatal DHA.
Teraz biorę suplementy, które sobie kupiłam przed ciążą czyli Falvit mama + biofer folic, a w kolejce czeka Femibion natal.
Dziewczyny, ja też uwielbiam niestety niezdrowe jedzenie, popkorn, chipsy, wszelakie słodycze, coca cola...

Dlatego też uznałam za ciążową zachciankę na... warzywa. Wcinam wszystkie możliwe sałatki i zielonki. To musi być ciążowe, bo nigdy za warzywami nie przepadałam...:szok:
 
reklama
No w każdym razie mam do oddanie opakowanie z 30 tabletkami Prenatalu. Data przydatności do czerwca 2014.
Ja po nim wymiotuję bardziej niż normalnie, dlatego oddaję.
Jak się nikt nie zgłosi to na śmietniku wyląduje :-p
 
Cześć dziewczynki :-)

Wzięłam się dzisiaj za sprzątanie i niestety odkurzacz się popsuł :szok: i nici z odkurzenia całego mieszkanka... No ale zrobiliśmy z mężulkiem pyszną sałatkę i leczo.. i "głodzilla" się najadła :-D
 
Ostatnia edycja:
W ogóle to mam taką refleksję. Ciekawe, czy jakby faceci byli w ciąży i rodzili dzieci, to by się udzielali tyle na forum ;-)
Przypuszczam, że pewnie każdy z nich miałby dwa posty na baby boomie: "Zaszłem" i "Urodziłem" :-)
A forum by umarło...
 
My z M też posprzątaliśmy mieszkanie, pomyłam wreszcie podłogi bo od miesiąca nie myłam tylko odkurzałam a staram się raz na miesiąc gruntownie posprzątać. Teraz myślę co by tu zrobić dobrego na kolację, takie tematy kulinarne trochę na forum to i człowiek smaku nabiera na różności.
Jaką sałatkę proponujecie? Jaką najczęściej robicie? ja myślę o greckiej coby nie za ciężka była na noc :)
 
Maggy - Nie przejmuj się na moje teksty tez rzadko kto odpisuje i czuję się nie zauważona:-( A co do imion to właśnie ja kocham stare imiona, mój synek Ignacy a teraz pora na Antoninę:-)

Lorelain – tez słyszałam że łososia wędzonego nie można, a taką mam ochotę!!!
Nanulika- Bardzo fajnie że bierzesz ślub! gratulacje!:-) Dzisiaj tylko słychać o Kwaśniewskiej. Jak chcesz zawsze możesz zrobić wesele za 300 tysięcy . Jak widać każdy ma inne pojęcie tej najważniejszej chwili w życiu:tak:

Citrus- dobrze że się zdrowiej odżywiasz ja w ciąży z Ignasiem jadłam co trzeci dzień świństwa. Mc Donald, kfc i pizzę. Dlatego przytyłam 23 kg. Teraz mam już więcej rozumu i się pilnuję, zresztą nie mam już takiej ochoty.



Dziewczyny a czemu tak długo bierzecie te tabletki na ciąże Prenatal i inne. Mi lekarz zabronił od 5 miesiąca bo powiedział że tylko utuczę sobie tym dziecko. I urodzę 4,5 kg bobasa;-) Najważniejsze by brać na początku…Pod koniec musiałam tylko brać żelazo.


Sun – ja to już dzisiaj 2 obiad jem :D , cały czas chodzę głodna. Co 2, 3 godziny to normalne? W nocy to jest masakra gdy się obudzę zasnąć nie mogę :D Już widzę wizję BALONA…:-D
 
Iowonka daj mi adres na pw i w pon wyślę ci tabsy :tak:

Cześć dziewczynki :-)

Wzięłam się dzisiaj za sprzątanie i niestety odkurzacz się popsuł :szok: i nici z odkurzenia całego mieszkanka... No ale zrobiliśmy z mężulkiem pyszną sałatkę i leczo.. i "głodzilla" się najadła :-D

Ja zawsze byłam zdania, że rzeczy martwe są złośliwe, żyją własnym życiem i wg własnego planu :-D

Jaką sałatkę proponujecie? Jaką najczęściej robicie? ja myślę o greckiej coby nie za ciężka była na noc :)

Ja grecką bym zjadła :tak: - uwielbiam.


Dziewczyny a czemu tak długo bierzecie te tabletki na ciąże Prenatal i inne. Mi lekarz zabronił od 5 miesiąca bo powiedział że tylko utuczę sobie tym dziecko. I urodzę 4,5 kg bobasa;-) Najważniejsze by brać na początku…Pod koniec musiałam tylko brać żelazo.

Co :szok:
Mi lekarz zawsze mówił, że całą ciążę mam łykać. I nigdy wcześniej nie słyszałam, żeby od tego tuczyło się dzieci :szok:
 
reklama
O, co do mężczyzn w ciąży, to podejrzewam że większość chciałaby się przekonać, jak to jest karmić piersią :-D
 
Do góry