reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
@Nia - ale przypadek :) Ja tez jestem z Hamburga, a dokladnie mieszkam w okolicach Mundsburg. Fajnie ciesze sie bardzo. Na kiedy masz termin okreslony?
Ja na 17.05 ale dokladniejsza date mam nadzieje ustalimy w poniedzialek (o ile sie serduszko juz pokaze).
@Lorelain - z tego co mi lekarz mowil to tunczyka nie mozna czesciej niz 2 male puszki tygodniowo. W mniejszej ilosci ta trec nie bedzie szkodliwa ani dla Ciebie ani dla malenstwa. Ja tez jem od czasu do czasu jak mam ochote, choc mi teraz chec na ryby zupelnie przeszla, a tak je uwielbialam :(
@nanulika - mysle tak jak reszta, zadnych kredytow, atmosfery nie tworzy jakas super wystawna sala balowa. Jak wy bedziecie sie czuli dobrze to i wspomnienia beda dobre. A to jest przeciez najwazniejsze. Ja tez nie mialam wystawnego slubu i wcale tego nie zaluje.
@citrus - ja tez bardzo lubie ta salatke z tunczyka tak jak ty, tylko dodaje zamiast majonezu jogurtu wymieszanego z poszatkowanymi ziolami. Niewielka roznica ale mam poczucie, ze jem troche zdrowiej.
@Maggy77 - no z imieniem Lotty to narobilismy sobie "wrogow" wsrod przyjaciol, bo po narodzinach okazalo sie ze przynajmniej dwie pary z najblizszego grona przyjaciol chcialy dokladnie tak swoje ewentualne corki nazwac. Teraz juz odpada.
W ogole to z imionami to jest smiesznie u nas w zwiazku. Z doswiadczen wokol to raczej kobiety wybieraja imie, a faceci akceptuja. Moj maz natomiast juz w dziecinstwie (powaznie) wybral sobie imiona po rodzinie, ktore jego dzieci beda nosic i nie bylo z nim zadnej dyskusji. Na szczescie imie dla dziewczynki podobalo mi sie. To dla chlopca nie tak bardzo ale o to jeszcze bede ewentualnie walczyc.
I dziewczyny okropne jestescie z tymi kulinarnymi tematami. Ja jestem krotko po obiedzie, a znow mnie ochota na jedzenia naszla :)
 
feelfine, jem tak wiele zdrowych rzeczy każdego dnia, że łyżka majonezu w sałatce raz na jakiś czas to dla mnie prawie rarytas :p Napisałaś o tym jogurcie zamiast majonezu i pomyślałam, że muszę raz na zawsze postawić sprawę jasno :D
Nie jem wieprzowiny, owoców morza ani dzika, nie używam żadnych margaryn i innych utwardzonych tłuszczów, nie kupuję gotowych dań, sosów do potraw, fixów, nie używam kostek rosołowych, maggi itp., nie jadam fast foodów... więc chyba łyżka majonezu raz na jakiś czas mnie nie zabije :D
 
Dzień doberek :)
Dawno mnie nie było, ale próbuję czytać na bieżąco :)

Mnie dziś brzuszek coś pobolewa, ale to pewnie ze względu na to, że próbuję ogarnąć chałupę i trochę się przeciążyłam :zawstydzona/y:

A mnie synek właśnie namawia, aby mu upiec Jego ulubione ciasteczka kukurydziane :-D i co mi pozostaję jak znów stanąć w kuchni i zrobić z nim te ciasteczka :tak: a jeszcze mam ochotę na owsiane ze słonecznikiem, więc pewnie przy okazji i te upiekę :-)
 
Citrus - mam nadzieje, ze Cie tym nie urazilam. Bardziej chodzilo mi o zbieznosc, ze robie prawie dokladnie taki sam. A z tym jogurtem tak jak napisalam, to zupelnie subiektywne uczucie, bo roznicy duzej w tym nie ma. Ja tez staram sie unikac tego calego diabelstwa, ale niestety nie zawsze jest to takie proste, szczegolnie jesli lunche je sie prawie codziennie w restauracjach :( Takze podziwiam jesli ty jestes taka silna :)
 
feelfine, nie no, skąd, nie poczułam się urażona! Po prostu całe życie byłam tłusta jak prosię i teraz ogarnia mnie przerażenie na myśl, że ktoś może pomyśleć o mnie, że niezdrowo się odżywiam :-D Hmm... mimo to kocham domowy popcorn i wypieki, ale cóż... :-) No i skrzydełek z KFC też nie wyrzucam przez okno, gdy kupimy sobie kubełek raz na parę miesięcy. Wszystko jest dla ludzi, byle nie za dużo :-p

A w kwestii zdrowej kuchni... jednak upiekę dwa ciasta :-D
 
citrus - widać że jeszcze nie masz w domu dzieci :-D:-D:-D:-D ... ja zawsze mam wybór albo upiec ciasto albo czytać scooby doo :-Dgeneralnie staram sie wiecej czasu spedzac z dzieckiem niz w garach wiec zawsze kombinuje szybkie obiady :tak:
 
reklama
Do góry