reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mmmmm a ja kocham olej konopny tłoczony na zimno iiiii lniany :-D


Idę na "Mam Talent", potem boks. Nie wiem, czy jeszcze dziś będę mieć siłę na forum, więc jakby co, to do jutra :D Śpijcie dobrze, ciężarówki :D
 
reklama
Cytryna ty wiesz wszystko o jedzonku :-D
Ja zjadłam kolację i jest mi tak niedobrze, że szok. Już bym chciała, żeby to się złagodziło.

Konopny? Nigdy nie słyszałam...
 
feelfine- ja mieszkam w harburgu :)

niezdrowe jedzenie tez lubie ale nie chce tyle przytyc co z moim synem, zreszta i tak mam nadprogramowe kg z pierwszej ciazy i lenistwa zrzucenia tego

ja zadnych suplementow nie lykalam i nie lykam, biore folik od marca tego roku i bede brala do konca ciazy do konca 3 miesiaca wieksza dawke pozniej mniejsza, moj gin mi jeszcze eucel polecal ale troche to drogie

Ewusia- nie wiem jak jest w pl ale mi lekarz do konca ciazy folik kazal obowiazkowo inne suplementy to tylko dodatki ktore zdrowego odzywiania nie zastapia a jedynie uzulpelnia, jesli ktos ma urozmaicona zdrowa diete to dostarczy dziecku wszystko, co oczywiscie jest trudne w pierwszych miesiacach kiedy ma sie zachcianki i nie zwraca sie uwagi na to czy zdrowe czy nie
ja tez mega gloda mam:)

citrus- kontynuujac temat moj m w czasie porodu syna przepraszal mnie za to co mi zrobil jak juz ryczalam i krzyczalam i sil bylo barak :) mysle ze facet nie dalby rady :)

milego wieczoru
 
Witam Dziewczyny :)
Ja od wczoraj wiem, że będę mamą po raz drugi - wczoraj 3 (!:-D) testy wyszły MEGA pozytywnie, po 2 grube krechy, dziś b-hcg 5353, więc 4-5 tydz. Termin przypuszczam, że gdzieś ok. 14.maja, ale ze względu na bardzo nierówne cykle będzie wiadomo dopiero po pierwszej wizycie (czyli chyba na początku października). Bardzo się cieszę :tak: Pozdrawiam
 
Hejka majoweczki,ja na chwilke tylko...
S jeszcze ze szwagrem walke oglada a ja juz w lozeczku,obzarta! Ehh.... w gosciach to czlowiek je i je....
Ktos chwalil za smakowitosc moje przepisy z bloga-dziekuje:)wiele jeszcze czeka na wpisanie,bo uwielbiam gotowac ale blogowo bardziej wciagnely mnie wnetrza...
A co do slubu to bierzemy w rocznice zareczyn czyli 7 wrzesnia 2013:)
Jestesmy z S ze soba piaty rok,teraz jakos wyszly zareczyny.... a potem ciaza... nie chce wesela w ciazy wiec mamy plan na za rok:) pooza tym kaske musimy uzbierac jeszcze:)

Buziaki wieczorne,ja zmykam spaaaac! I tak sie podziwiam ze dalam dzis rade do tej pory....
 
Nanulika - myślałam, że ten ślub już jest jakoś na dniach;-)
Citrus - zostajesz moim ekspertem do spraw żywienia. Podziwiam, że nie jesteś tylko ekspertem teoretycznym, ale też wdrażasz to w życie.

I znowu niedziela, a jutro do pracy pomiędzy 100ma komputerami - nie potrafię pozbyć się myśli, że siedząc tam cały dzień, w jakiś sposób szkodzę maluszkowi...
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Życzę miłej niedzieli odpoczywajcie dziś z fasolkami:)
Olga - witam
Naniulka - gratuluje ślubu i będę na bieżąco śledzić postępy przygotowań:) My mieliśmy ślub na 20 osób (tylko najbliższa rodzina), tydzień później na luzie zrobiliśmy imprezę dla znajomych u nas w domku i nie zmieniłabym tego gdybyśmy drugi raz się chajtali
Iowonka - gdybyś miała bardzo zaszkodzić fasolce to lekarz nie pozwoliłby Ci tam chodzić
Citrus - podziwiam Twoją wiedzę
Lorelain - jako całość nie podoba mi się ta sukienka ale dałoby się ją przerobić na coś znośnego
Nia - ja też na razie tylko folik biorę

U mnie (odpukać) mdłości odpuściły i brzuszek wybiło troszkę do przodu. Zmykam gotować obiad.
P.S. Pisałyście coś o zamkniętym wątku...
 
Do góry