reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
kora30 niestety chyba jestem w tym gronie najstarsza, nick to rok moich urodzin za rok stuknie mi 40-cha:(
agacia super, gratuluję, spokojnych 9 miesięcy
 
Ja właśnie oglądam allegro i nic co na ciążę by się nadawało mi się nie podoba :-(
Chyba zostanę przy sposobie Lorelain i zakupię ponczo
 
Witajcie weekendowo:)

W ciągu dnia tyle piszecie, że wieczorkiem sporo czasu zajmuje mi nadrobienie, w pracy niestety nie zawsze mam czas zajrzeć na forum.

Sun7 nie jesteś sama, ja też nie mam żadnych mdłości jak na razie. Jeżeli chodzi o głód to mam tak, ze około 17 straszny głodomor mnie łapie a tak bez zmian.
Lorelain ja też niestety mam głupie lęki, ale to chyba większość z nas tak ma.

Alfa1973 witaj i gratuluje:) mi właśnie stopy strasznie marzną teraz w ciąży.

Piszecie dziewczyny o powrocie do pracy, ja pewnie wrócę jak najszybciej się da ponieważ ja pracuje praktycznie jakbym pracowała u siebie.

Demonique witaj oby tym razem było wszytsko ok.

Maggy77 i Alfa
właśnie najważniejsze na ile się czujecie, a tu na forum akurat najważniejsze jest to co nas łączy czyli nasze fasolinki.
Ide z moim pieseczem na spacerek.
 
Hej
To był dłuuuugi dzień. Wybaczcie ale nie odniosę się do Waszych postów bo padam.
Właśnie zjadłam pyszne pierogi ruskie (ktoś wczoraj mi smaka narobił)
Witam nowe majóweczki i pozdrawiam
 
minervaa mi też tymi pierogami ruskimi smaka narobiłyście, za tydzień przyjeżdzają do nas moi rodzice i mama ma za zadanie przywieść domowych pierowgów, ach juz je czuje:-)
 
reklama
Dziewczyny podnosze temat:-)
Moze ktoras z was wypowie sie..

Mam pytanie mialyscie jakies objawy ciazy przed spodziewana @?? ktora nie nadeszla oczywiscie
happy.gif
.. ja podejrzewam u siebie ciaze..do @ pozostalo 3-4 dni..
 
Do góry