reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Przy Emilce, jak była mała, to jeszcze byłam na 4tym roku studiów, pisałam jednocześnie pracę magisterską i wiele innych rzeczy.
W ogóle to teraz jakoś się bardziej cieszę na to, uważam, że wtedy byłam za młoda, żeby docenić cud macierzyństwa tak, jak powinnam. Oczywiście Emilka jest moim największym Skarbem.

Do tego się chyba dojrzewa z wiekiem - 4 lata, a różnica podejścia jak niebo a ziemia. Tak się jakoś spowolniłam, nie pędzę.
 
reklama
A ja bym chciała max. 1,5 miesiąca po porodzie wrócić do mojej aktualnej pracy. Tzn. o ile nadal mnie będą chcieli i nadal będzie fajnie :-p Praca w godzinach popołudniowo-wieczornych, więc z dzieckiem może zostać W. :-)

Iownka, teraz dopiero się zorientowałam, jak wygodnie się Ciebie czyta ;-)
 
O posty, o posty ;-)

PS. Czytałyście nową "Galę" z Dominiką Ostałowską? Kupiłam ze względu na nią, bo zagrała parę lat temu fantastycznie w "Wojaczku", ale bełkot jaki zaserwowała w wywiadzie, jest absolutnie niestrawny :crazy:

PS. Spadam do pracy, ciao dziewczyny! :)
 
Ostatnia edycja:
Młody z tatuśkiem poszli do lekarza, no a ja wiadomo :-D

Ja z kolei podejrzewam, że do pracy będę chciała wrócić jakoś od września 2014, żeby stuknął równy rok no a potem wakacje i szukanie czegoś nowego:-)
Zresztą zobaczymy. Może mnie obecny szef zaskoczy i zostawi miejsce:-p
 
witam nowe majoweczki i trzymam kciuki za nie oraz wizyty dzisiejsze:-)

Co do ciuchow zimowych zobacyzmy jaki bedzie brzuszek ale juz ogladalam na allegro fajne kurteczki na zime typowo ciazowe:)cena w sumie nie az tak ogromna:)
 
reklama
Do góry