reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Wrrrrrrróciłam z prrrrrracy. Zjadłam jajecznicę (w ostatnich dniach nic innego oprócz bułek, żółtego sera, jajek i śliwek mi nie wchodzi... a ja mam pierdzielca na warzywa, więc martwi mnie to okropnie :sorry:) i sobie zasiadłam. Zaraz chyba polecę na pysk, bo nie drzemałam w ciągu dnia :confused2:
 
Citrus podobno w ciąży często nie ma się właśnie ochoty na to co się uwielbiało do tej pory. Ja na razie zauważyłam trochę mniejszą chcicę na słodycze niż przed ciążą, może będzie chłapak:cool2:
 
a mi przychodzą smaki jak w ciąży z synem, biały ser i słodycze...dzisiaj wygnałam męża do sklepu po snikersa i worek michałków :sorry:

nie dość że wyglądam przez te wymioty i przeziębienie jak idź stąd i nie wracaj to jeszcze mam zgage :confused2:
 
Lorelain przypomniałaś mi, że od tygodnia jem na śniadania różne postacie białego sera:)

Ja też się nie chce roztyć, żeby łatwiej było wrócić do obecnej wagi
 
słyszałam, ze na zgagę bardzo dobry jest imbir dodawany np dp herbatki, poza tym działa wzmacniająco na organizm. Sama taką hebratę pijam w okrsach przeziębień i wirusów.
 
reklama
citrus - nadal najgorzej muli wieczorem

perelka - kiedy masz wizyte u lekarza?

aniaczek - kurde nie wiedzialam o tym imbirze na zgage, ja ją mam po tym syropie *spam*. Tam jest właśnie imbir.
 
Do góry