reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)





dzewelajna wiem co czujesz bo ja też na moim usg nie widziałam serduszka, według usg był to 4 tydzień i jeden dzień, a ostatnio okres miałam 8.08.2012 też jestem umówiona na kolejną wizytę na 01.10 ale właśnie będę dzwonić do Gina z prośbą o przyśpieszenie na 28.09 bo 29 mamy obiad całej rodziny rodzice teście i chcieliśmy ich powiadomić o nowinie, tylko ja bym najpierw chciała zobaczyć bijące serduszko, myślicie, że mam już szasne skoro 17.09 był 4 tydzień i 1 dzień to 28.09 mam szanse na serduszko?
 
reklama
ja miałam OM tez 17go,nast wiqzyta 27go - gin powiedziała że już powinno byc serduszko... póki co widziałam pecherzyk tylko

13092012_pecherzyk.jpg
 
Hej Dziewczyny jak minął dzień widzę, że twórczo:)
Nia, aangelika01 witajcie
kora30 nie martw się rodzice muszą się oswoić z tą "informacją" a jak się urodzi to będą wam jeszcze na karku siedzieć:) Pozatym jestem przekonana że gdyby nie pomagali Wam tyle przy Zosi to i tak byście sobie pradzili
-Lorelain-wow opowieść o "sąsiadce" masakra- Gardzę takimi ludźmi
mamolinka - ściskam i trzymam kciuki!
dzewelajna - wstrzymaj się z usg do 6 tygodnia conajmniej

perełka86, citrus, Lori - kurujcie się dziewczyny

perełka86 - ja kupiłam ostatnio dzidzi śpiworek do spania - nie mogłam się oprzeć. Ja też "falami" mam objawy.
citrus - ja do lodówki nie mogę zaglądać bo tam za dużo zapachów i zaraz mnie mdli
Zapominajka - ślinka mi poleciała jak przeczytałam o serniku:)
aniaczek - ja też miałam 8.08 ostatni okres i dziś widziałam serduszko;)

Ja nareszcie w domku! Już po wizycie. Opiszę w odpowiednim dziale:)
 
Framama, Dzewelajna dziękuję dzięki Wam również zrobiłam swój suwaczek.

Minervaa a ilo dniowe miałaś cykle? bo ja 30, więc do zapłodnienia pewnie doszło 23, 25. Gratuluje serduszka:)


chyba jednak coś nie tak zrobiłam z tym suwaczkiem bo się nie wyświetla
 
Ostatnia edycja:
Młodego po przedszkolu energia roznosiła, jakby go ktoś naspidował... Czasem nie się zastanawiam, jak to możliwe:-D
W tym całym biegu zapomniałam o serniku i teraz chce mi się płakać. Nawet nic słodkiego nie mam:-(

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i próbuję się trochę odnaleźć :) .. tez będę majową mama.. już 3 lata temu zostałam majową mamusią.. historia się powtórzyła :) ... mam nadzieje że mnie do siebie przyjmiecie.. :) pozdrawiam ciepło

Witaj :tak:

Noelle ja nigdy nie dawałam zaświadczenia o ciąży. Pracodawca na słowo mi wierzył :-D

Dziewalajna nie panikuj! Maluszek rośnie i jest już całkiem spory. Myślę, że przy następnej wizycie się przekonasz, że serduszko pięknie bije!!!
 
Zapominajka ja musze dac zaswiadczenie jesli chce bym mi przyslugiwaly przywileje ciązowe tj. Zero pracy w nocy ,i ograniczenie kontaktu z aterialem biologicznym itd. Niestety u mnie to jest niezbedne. Ryzykowac nie bede:D
 
Witajcie Majóweczki,
również wszystkie nowe Mamuśki :)

troszke mnie nie było, ale miałam szpital w domu. Wszyscy, po kolei zachorowaliśmy dzięki uprzejmośći bakterii przyniesionej przez Młodego z przedzszkola. Niestety mnie dopadło straszne, ropne katarzysko plus bonusowo jakaś infekcja grzybiczna. Piekło, swędziało, przestraszyłam się co nie miara. Na szczęście moja lekarka szybko zadziałała i zapewniała,że nie ma to wpływu na fasolke. Ale ja się strasznie boję i czekam z niecierpliwością na wizytę 2 października, czy usłyszę bicie serca Maluszka.

Dziewczyny, przepraszam, że nie odpisze każdej z osobna, ale tyle naprodukowałyście, że nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Ale obiecuje poprawę:)

Mam do Was pytanie, czy pijecie kawę albo jakiś jej zamiennik???? Ja jestem kawoszką, ale teraz .... to chyba sobie odpuszcze.

Co do zaświadczenia, pamiętam, że trzy lata temu dostałam je od mojej gin na specjalnym formularzu.
 
Lumo ja piję jedną kawę z mlekiem dziennie, Gin mi powiedziała, że taką z mlekiem można pić byle nie była za mocna i nie więcej niż 2 dziennie.

Noelle1986 jak masz taką pracę nocną i kontakty z niebiezpiecznymi ,,substancjami" to pewnie załatwiaj to zaświadczenie.

Teraz to chyba taki chorobowy okres się zaczął, wszędzie ktoś kicha i prycha my ciążówki musimy podwójnie na siebie uważać, a nie zawsze o pomaga, czasami wirus i tak dopanie. Mnie tak gardło pobolewa od kilku dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ponownie
Dzisiaj jakos sie wbic w rozmowe nie moga, ale to chyba nie moj dzien, najpierw mala dokazywala, a potem czekala mnie juz praca do wykonania. Ciezko mi sie zabrac, ale obiecalam klientce ze dostanie zdjecia do konca tygodnia, a ja mam do przejrzenia i zedytowania jakies 150:szok::szok:

Dzewalanja wiele zalezy od USG, sama powiedzialas ze jakies kiepskiej jakosci, ja bylam na wizycie i specjalnie zapisalam sie do gabinetu z lepszym aparatem USG, dzieki temu w poniedzialek widzialam juz bijace serduszko mimo ze kruszynka ma 5,5mm, wiec nie przejmuj sie ja w poprzedniej ciazy na kiepskim USG tez na tym etapie nie widzialam bicia serca, a teraz mialam zaskoczenie :tak:, na kolejnym USG bedzie i serducho zobaczysz:tak:

Noelle i prawidlowo ze bierzesz zaswiadczenie, ja w poprzedniej pracy tez bralam zaswiadczenie bo tak samo pracowalam w sluzbie zdrowia i wiem co to oznacza, lepiej nie ryzykowac:tak:

A witam wstkie nowe majowki i te ktorych nie ma na liscie majowek w watku bez komentarzy prosze o info na pv, bo staram sie codziennie uaktualniac liste na bierzaco z forum, ale czasami moze mi uciec jakis post i potem brakuje kogos, albo danych o dacie porodu:tak:

No nic ja chyba powoli bede sie ewakuowac spac, oczy mnie bola od pracy przy komputerze
 
Do góry