reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ja termin mam prawdopodobnie na około 9 maja, ale moim zdaniem bedzie to kolo 16 :)

jezeli chodzi o zaswiadczenie, to wydaje mi sie ze powinno być na druku takim jak zwolnienie lekarskie ktore dostaje się na chorobowym .
 
reklama
Hejka! ciazko za wami nadazyc! ja dzis byłam na badaniach,grr na czczo, pozniej u lekarza. Jak morfologia wyjdzie zla to mam wrocic po antybiotyk(penicylyne) na to moje chorobsko. Mam nadzieje ze nie. Nie chce. Ale Tak dlugo mi sie to juz ciagnie, ze boje sie co z moja fasolka.
Co do ciast:-) zapraszam na santiago-ciasto migdałowe:) własnie wyjełam z piekarnika.
Siara... nie widziałam ze juz moze byc:zawstydzona/y:w pierwszej ciazy po porodzie sie pojawiła. Jestem na tak za watkiem zamknietym/watkiem z fotkami brzuszków, moze byc:)
Perełka: co do objawów to ja jednego dnia mam lepiej drugiego gorzej. Ale nie zanikaja mi poki co, chodzi mi o mdłosci i bole cycow. Wow juz kupujesz ciuszki, super, ja nie mam odwagi... super. Hmm moze po nast usg za tydz tez cos kupie:) a co, nie mozna byc pesymista
Lorelain: zszokowałaś mnie tymi sasiadami. bez komentarza
Kora30: ty tez z Krakowa? Ja mieszkam Zakamycze/Olszanica k.portu lotniczego, a Ty?
dzewelajna/minervaa: dawajcie znac jak tam po badaniu.Trzymam kciuki!
Nia: witaj!!
scharpnowaja:gratuluje silnej fasolinki! nie słyszałam zeby grupa krwi się zmieniała.
citrus zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Mavika: tez biore euthyrox.A jaki miałas wynik TSH ze zalecono ci ten lek? robiłas badanie po zaciazeniu czy przed?
Mamolinka: sciskam Cie mocno! Trzymaj sie!!
Sorki dziewczyny jesli nie odp komus ale ciezko tylu osobom:) postaram sie czesciej zagladac to i bedzie latwiej kazdej odp. Uciekam po małego do przedszkola. Milego popoludnia!!
 
aangelika01 no i super. Czy ja musze miec zawsze takie szczescie ze trafie na jakiegos dziwnego lekarza?? Pf!! Zadzwonilam do przychodzi,opieprzylam Bogu winna dziewczyne. W Piatek na 12 ide do tego osła zeby wypisal mi to zaswiadczenie. Ciekawe czy on wogole bedzie w temacie co ma mi wypisac:/czy znowu mnie odesle z jakas niepoprawnie wypisana karteczka:/
 
Noelle1986 - taki zielony druk "zaswiadczenie lekarskie" ktore lakarz wypelnia drukowanymi literami .. :) tak przynajmniej bylo jakiś czas temu.. ale nie wydaje mi sie zeby cos sie zmieniło... a najlepiej zapytac w kadrach czego oczekują.. :)
 
halooooo!!!!????
Moze ktoras odpisac czy sie orientuje w sprawie zaswiadczenia o ciązy??

ja niestety nie pamiętam, ale chyba na normalnym swistku dostałam, teraz jeszcze nie brałam....

dzewelajna, super ze zarodek jest:tak: serducho zacznie bic na dniach

gonia09, to ja nowa Huta na zmiane z Kurdwanowem - dalej od Ciebie sie nie dało:-D
 
reklama
dzewelajna jesli jest zarodek to zaraz bedzie serduszko albo juz bilo tylko gin musialby dac zblizenie..bedzie dobrze nie martw sie moze owulka sie przesunela albo pozniej zagniezdzenie bylo...

aangelika01
witaj kazda mamusia jest tu mile widziana:)

Noelle tez mi sie wydaje ze to musi byc druk jak przy zwolnieniu lekarskim...

gonia to akurat pojedyncze ciuszki kupilam za kazde usg jak bylam w sklepie:)

A ja napisalam ze brak objawow a teraz czuje sie tak bleee obralam chociaz ziemniaki i buraczki do gotowania jak bede wstanie to zrobie kotleciki:)
 
Do góry