reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziękuje Zapominajka.
Jakoś nie mogę w to wszystko na razie uwierzyć:)

Ciesze się, że do Was dołączyłam, lżej się człowiekowi robi jak się może wygadać (na razie o ciąży wiem ja i mąż), a Wy jeszcze posiadacie bardzo dużą wiedzę i jesteście doświadczone.

Wybieramy się dziś na grzybki bo pięknie słoneczko świeci.
 
reklama
Żadnych marketowych, Boże broń! Kupuję tylko na rynku, na stoisku, gdzie jest rzeźnik i sami na miejscu porcjują mięso i trzymają w lodówkach. Niuniek mój ma dość delikatny przewód pokarmowy i często cierpi na rozstroje, ale takiego jeszcze nie miał, a przynajmniej odkąd mieszkam z W. Zrobię mu dziś dietkę, nie dam mu suchej karmy, żeby się jeszcze mocniej nie zarkorkował w tyłku :-p

Aniaczek, że się tak wtrącę - dla mnie to też duża pociecha, mieć takie forum. Żadna z moich bliskich koleżanek jeszcze nie rodziła, zresztą i tak wszystkie mieszkają na południu, więc takie forum to zbawienie :)
 
Witam wszystkie nowe majowki te zadomowione rowniez;-)

Wszystkim zycze dzis dobrego samopoczucia i jak najmniej mdlosci, ja dzis sie stresuje od rana, za 24 h czeka mnie wizyta, mam nadzieje ze wszystko w pozadku i wrescie bede mogla sie pochwalic wiekszej liczbie osob. Jak narazie wie tylko maz:tak:
Dzis znow chodza za mna ogorki hehehe, co do tych babcinych przepowiadan ze kwasne to na chlopaka, to u mnie w poprzednia ciaza byla zaprzeczeniem, jadlam na calego ogorki i co urodzila sie dziewczyna hehehe takze raczej w to nie wierze:-D:-D:-D, przypisuje wszystko poprostu ciazowym zachciankom i temu ze ogranizm poprostu wola ze np potrzebuje jakiegos skladnika, witaminy czy tym podobne.
 
framama witaj:)

polinkaaa witaj:) wedlug OM bedziesz o 6 dni wczesniej ode mnie a wedlug usg to zapewne ginekolog ci powie:)

Zapominajka wlasnie patrze na twoj suwaczek a tutaj 9 sie zaczal u mnie jutro to nastapi:)

nanulika zycze ci zeby sie udalo wszystko po Twojej mysli:)

Lori bedzie dobrze a teraz dziewczyny nie zbliza sie termin @ jesli by miala byc czasem chyba tak co moze przez to bedzie sie pokazywac takie cos?

Pam lubi trzymac w niecierpliwosci:p

Ewusia dokladnie chcialam to napisac ja mialam ostatnie serca chyba dzien przed owu ale roznie to bywa wiec sie tym nie sugeruje:)

aniaczek witaj:)ale grono rosnie super":D

citrus jak jest bezowy to zaraz bedzie bialy:)
biedroneczko bedzie dobrze ja tez mam wizyte 18 we wtorek:( tez sie troche boje
 
Biedroneczko ja też nie wierzę w takie zabobony, ale pogdybać można :-D
Będę trzymała kciuki za jutrzejszą wizytę!!!

Perełko bo my łeb w łeb idziemy i ty też pewnie byś się na kwiecień wg OM załapała ;-)

A ja znowu ble...
 
Zapominajka z OM wychodzi 30 kwiecien:)liczylam nawet jak ciaza trwa 282 dni:)

Ja tez dzisiaj troche ble cos tam zjadlam ale to taka dubanina nie chce mi sie jesc...
 
reklama
Do góry