reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Ja się dzisiaj jakoś tak dziwnie czuję,niby mi niedobrze,ale nie wymiotuję,ale taka fuj jestem...

wiem o czym piszesz... tez miałam wczoraj taki dzień, no tak mi było beznadziejnie i jeszcze strasznie bolała mnie głowa :-(

. Weszłam do gabinetu, mówię że szósty tydzień ciąży i że plamienie mam (no bo zauważyłam w kibelku na papierze, taki żywo czerwony śluz). Lekarka do mnie, że mam się rozebrać i pokazać to plamienie. Na wkładce akurat nic nie było, więc ona do mnie prawie z ryjem, że po co ja w takim razie przyszłam, skoro plamienie w początku ciąży może występować. .

bardzo dobrze, że pojechałaś do szpitala! ja za pierwszym razem tez w 6 tc zaczęłam plamić, zadzwoniłam do szpitala i kazali mi jak najszybciej przyjechać. Na straszną lekarkę trafiłaś :wściekła/y:

Pozatym dzisiaj ( zaraz ) jadę powiadomić rodziców narzeczonego i porozmawiać o przyśpieszonym ślubie, więc wszystkie swoje plany wiąże już z moim maleństwem :) Pozdrawiam was Dziewczyny cieplutko :))) I życzę dobrego nastroju, mogę swojego trochę oddać bo dzisiaj mam go wieeele :D

i jak po spotkaniu z teściami :)

Hej Dziewczyny!!!
Rano pojechalam ambitnie do pracy,tylko po to zeby mnie dziewczyny mogly zbierac z ziemi po paru godzinach. Z fasolka wszystko dobrze. To ja mam odwodniony, osłabiony organizm. Zaliczyłam pare kroplowek i nie dalam sie polozyc w szpitalu. Nawadniac i odpoczywac to ja moge sie w domu:D.

trzymaj się! i wypoczywaj

Maggy i Framama, nanulika, aniaczek witajcie :)

boję się jak cholera :-(

spokojnie, skoro dalej nie krwawisz to dobry znak

Jak to mozliwe że w 6 tygodniu gdy dziecko ma mniej niż 1 cm Wy macie duże brzuszki? :-D ja na razie mam tylko wypukły, ale to raczej tłuszczyk... albo po posiłku. Byłabym zdziwiona jakby ktokolwiek zasugerował, ze jestem w ciąży :sorry: dzisiaj upiekałam tartę ze szpinakiem, zjadałm pół, ale spoko bo od rana nic mi nie pasowało :-p

jutro wracam do pracy po 2 tygodniach chorobowego :eek: niby fajnie wyjsć wreszcie z domu (dzisiaj byłam na małym spacerku i kupiłam sobie lakier do paznokci :) ale z drugiej nie chce mi się... będzie duuuuzo do nadrobienia tak przeczuwam i nadal lekko kaszlę
:sorry:

Pam zrobiłaś teściora??? :)
 
O, po mnie nie widać nic, bo mam trochę pozostałości tłuszczowych po odchudzaniu i pewnie długo będzie można myśleć, że po prostu odrobinę przytyłam :-D
 
feels - w pierwszej ciąży było cokolwiek widać dopiero pod koniec pierwszego trymestru, ale teraz dużo szybciej. Musze sie w środę zapytać lekarza co na to wpływa :-p


ja dzisiaj mam jakiś gorszy dzień...cały czas mąż albo dziecko mnie drażni, na samą myśl że jutro muszę iść do pracy robi mi się słabo :confused2:
 
Zapominajka - no to ja się pod tym podpisuje, tylko musiałabym jeszcze dodać punkt 3 - zakneblować męża :cool2:


ide w takim razie do wanny ... poczytam sobie Claudie.
 
No a my juz wracamy z zareczynowego weekendu... jeszcze zahaczymy o babcie,bo jakies rzeczy trzeba jej podwiezc a potem juz do domku:)
 
reklama
No rodzice mega szczesliwi z powodu zareczyn,wzruszyli sie:)
Uwielbiaja Mojego S wiec wiedzialam ze tak bedzie:)
Z bobo tez sie bardzo ciesza,choc tez boja....
Ale dzis rano po snie w ktorym urodzilam piekna zdrowa dziewczynke,pierwszy raz mialam jakies przeczucie ze tym razem bedzie dobrze... ciekawe czy sluszne...
 
Do góry