reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Lorelain dziękuję. Frania dostała imię po mojej ukochanej babci. historia była taka, że lekarz wyznaczył mi datę porodu na dzień śmierci mojej babci. tylko moja babcia zmarla rok wcześniej. no i już wtedy wiedziałam ,że bedzie dziewczynka i musi być Franka.
manulika będzie napewno dobrze. gratuluję zaręczyn.

ja tylko namiętnie jadam ogóki kiszone.Dobrze ,że to mało kaloryczne;-)
ale już mam lenia.... chciałabym posiedzieć w domu ,wsłuchać się w siebie. mieć czas dla siebie. a tu.praca. buuuu
 
oglądam must be the music ... śląski metal mnie powalił!:-):-):-):-):-)

zajadam się grzankami i zaraz poczytam co tam naskrobałyście ;-)
 
pam - idz ty babo sikać bo ja jutro do pracy muszę wstać to do nocy nie będę czekać
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Framama - ja mam trochę podobną "historię" i gdyby była dziewczynka to na drugie będzie miała Teresa, ale nie wiem czy bym się odważyła dać tak na pierwsze. Imię byłoby po mojej teściowej która walczyła z rakiem i przegrała. Strasznie mi przykro z myślą że nigdy nei pozna naszego drugiego dziecka, ale myslę że czuwa nad nami z góry i chroni moją małą kruszynke.
 
reklama
Do góry