reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Lorelain, zbieraj, zbieraj :) Ja już wróciłam, nadźwigałam się jak głupia i dostałam ochrzan :p

Ech, mojemu psu zebrało się na zrobienie nam aromaterapii. Takie bąki sadzi, że zaraz umrę :-D Wstręciuch cholerny :-D
 
reklama
Citrus zapomniałam, że ty seriale nałogowo oglądasz. Ja uwielbiałam też kilka, ale jakoś teraz nawet True Blood nie ściągam, bo do pieluchy ten sezon.

Też na zakupy muszę wyjść, ale jakoś nie chce mi się.
 
A teraz my w ciąży to zapachy cholernie drażnią. Perfumy, psie bąki, papierosy a ostatnio jak mama upiekła mocno czekoladowe ciasto to az mnie zemdliło:baffled:
 
Zapominajka, nie wiem, czy tak nałogowo, bo na więcej, niż 2-3 odcinki wieczorami nie mamy siły :-p Zaczęliśmy oglądać raczej z braku czegokolwiek sensownego w telewizji, zresztą amerykańskie seriale to jednak wysoki poziom i czasami aż w fotel wciska - wolę seriale, niż filmy. Mimo to "True Blood" najnowszy był słaby. Teraz właściwie najmocniej czekam na nowe sezony "Downton Abbey" (rewelacyjny kostiumowy serial o arystokratycznej brytyjskiej rodzinie z początków ubiegłego stulecia), "Fringe", "Supernatural" i "Dextera". Wieczorami nie czytam książek, bo bolą mnie oczy, a jednak taki porządny serial to dobra altenatywa. Na pewno lepsza, niż polskie, poprawne politycznie seriale :-D
 
Lorelain, zbieraj, zbieraj :) Ja już wróciłam, nadźwigałam się jak głupia i dostałam ochrzan :p

Ech, mojemu psu zebrało się na zrobienie nam aromaterapii. Takie bąki sadzi, że zaraz umrę :-D Wstręciuch cholerny :-D

Fuj;
moja też czasem zasadzi śmierdziela :baffled:

A z tych seriali które wymieniłaś to jeszcze Dextera kiedyś oglądałam, fajny był, choć na dłuższą metę nudnawy :-D
m kostiumowym się zapoznam, skoro piszesz, że dobry
Może z tym kostiumowym się zapoznam, skoro piszesz, że dobry
 
hehe dziewczynki co do psich bączków...to ja mam jeszcze gorzej- mopsia dubeltówka + biały owczarek szwajcarski :-D z resztą wszystkie moje czworonożne dzieci w avatarku :-)
 
Zapominajko, doskonały! Na Filmweb ma średnią 8,4. To taki serial o dwóch warstwach społecznych - jest tam arystokracja i służący, którzy o dziwo są traktowani zupełnie jak członkowie rodziny. Niezwykły serial, naprawdę niezwykły. Kostiumy, scenografia, doskonała (!!!) Maggie Smith w roli seniorki rodu... Och, BBC zrobił fantastyczną robotę.

[video=youtube;2M3moEeErr8]http://www.youtube.com/watch?v=2M3moEeErr8&feature=related[/video]

Malaysia
, jakie psiuchy kochane!!!!!!!! Kocham psy, kocham! Mnie się trafił chłop w pakiecie z amstaffem, największym przytulasem gamoniem na ziemi :-D
 
reklama
Do góry