reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka - urlopu mi szkoda, wszystko trzeba teraz zbierać żeby było jeszcze po macierzyńskim do wybrania :sorry2: ... musze dobrnąć do wizyty to poprosze o recepte na tabletki dopochwowe które zmniejszą mdłości, torecan się nazywają czy jakos tak. Ja z jednej strony najchętniej nic bym nie jadła, z drugiej strony czuje jak mi żołądek wsysa.
 
reklama
Ja zauważyłam, że z głodu też wymiotuję i wtedy mam jeszcze gorsze "zwroty" więc staram się choć troszkę w siebie wmusić. Kiedy masz wizytę?
 
No to wyslalam meza po ogorki kiszone do piwnicy i zrobilam sobie miske warstwowej salatki, ogorek, pomidor, cebulka i przyprawy, alez sie objadlam i to na noc ;))
 
Noelle Lori lacze sie z Wami w bolu:baffled:

Na szczescie dzisiaj dwa razy przytulałam sie ale wieczorem zjadlam sobie pol bulki i jogurt jagodowy dopoki lezalam wlozku bylo ok cyzli godzine wstalam pare krokow i odrazu do ubikacji:(nie mam na nic sily caly dzien praktycznie w lozku ale dobrze ze to jesien bo zal by bylo pogody...
Tez sie wybraniam przed wymiotami biore gume mietowa do zucia ona mnie jakos trzyma albo wlasnie leze

citrus mama zaczyna sie martwic i troszczy sie o Ciebie:)

Kurcze jutro mojego M tez wysle po cole a odgazowywuje cie ja wczesniej?
Dziewczyny a ja sie wystraszylam bo zaraz bo wymiotach poszlam pietro wyzej w domu i tez dyszalam i odrazu zmierzylam cisnienie po tych akcjch a tutaj kurde chyba 150 na 120 wystraszylam sie poczekalam chwile i juz bylo dobre nie wiem czy to wina wysilku bo strach byl i teraz mierze ale jest w porzadku
feelis znany znaczek;)
 
Czesc dziewczyny

Oj biedne wy z tymi wymiotami....

Ja musialam jechac dzis do rodzicow bo ojciec w szpitalu cos tam z sercem ale jutro juz wychodzi , nie byl to zawal ani nic tylko jakies bole ale juz sie dobrze. Przy okazji odzyskalam laptopa....

W niedziele/poniedzialek mam owulacje wiec mam nadzieje ze zdaze spowrotem do mojego :-D:-D tak na wszelki wypadek dzis jeszcze zanim pojechalam uprawialismy sporty ekxstremalne na kanapie w salonie :sorry2:
 
reklama
Lori stosowalas juz te tabletki dopochwowe kurcze ale ciekawe jak to jest jak bierze sie luteine juz dopochwowa...

Wiecie najlepiej mi wchodza bulki i jajko na miekko to bym mogla jesc
 
Do góry