reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny mam shizy... od tygodnia kreci mi sie w glowie, wyczulilo mnie na zapachy odzucilo od fajek i... strasznie mi niedobrze..... dzis rano to wogole mama zrobila twarog ze szczypiorkiem i rzodkiewkami... jak sie zucilam to zjadlam caly nikomu nie zostawilam... patrzyli sie na mnie jak na dziwaka...

albo mi mozg plata figle albo mimo mojego skapego okresu jestem w ciazy...tylko ze przed tym krwawieniem nic mi nie wyszlo na tescie a @ sie spoznila....kur*a czemu tutaj nie robia bety ? =/ dobrze ze biore kwas foliowy od miesiaca juz... eh porazka totalna =/ glupie cialo....
 
reklama
Pam zrób zwykły test może ten skąpy okres to było zagnieżdżanie. Bo objawy masz jak na bobo.

Citrus trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Daj znać jak wrócisz!!!
 
Pam - zrób sobie teścik, nawet o tej godzinie, po tylu dniach to jak jest ciąża to z pewnością ją wykaże :tak::tak::tak:

Citrus - oby to tylko przez te głupie dźwiganie siatek, to na pewno nie jest nic poważnego!

młody tak się utyrał z kotem że teraz razem padli na kanapie i śpią :) ... ja sie zabieram za robienie potrawki indyjskiej.... ja tu samiuteńka teraz a szanowny małżonek polazł z chłopakami na paintball.
 
Ostatnia edycja:
citrus trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego...

Ja tez koncze powoli obiad czy zjem to nie wiem bo juz wymioty pierwsze za mnie byly ech ale chcoiaz cos posprzatalam kroliczkowi wymienilam zostaly podlogi i klatka schodowa do mycia ale to moze wieczorem;-)
 
Pam moja kolezanka miala do 10 tygodnia niby okres i nagle wymiotowala poszla po test dwie wyrazne krechy a n ausg zdziwiona prawie 3 miesiac:-)
 
Perełko podziwiam twoje siły. Ja leżę i usiłuję nie wymiotować. I jestem przeszczęśliwa, że obiad mam od wczoraj!
Pam sikaj, bo ciekawa jestem :-D
 
no ja juz mam obiadek zrobiony, właśnie siedzę sobie i wcinam...puki co mnie nie muli :) ... migdały jakby co mam juz przygotowane hihi ... cola też w pogotowiu :-p:-p:-p

mam nadzieje że citrus szybko się odezwie :blink:
 
reklama
Do góry