reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć Dziewczyny!
Ja miałam wczoraj zachciankę na minikolby kukurydzy w occie! Ale usłyszałam, że mam ograniczać ocet...
A tak w ogóle to wszystko, co kwaśne i co ma wyraźny smak.

Ostatnio spytałam Emilki, czy zgodziłaby się, żeby to był braciszek, na co ona odparła "Nie, nie chcę żadnych braciszków! Ja chcę dziewczynkę i kotka, i pieska!"
I jestem w kropce, jak ja mam tego kotka i pieska urodzić :-)

Zrobiłam już ogólnie 6 testów i na prawie wszystkich jest drugi bledzioch.
Już nie robię, zdaję się na los, co będzie to będzie - ważne że @ nie ma, a @ zawsze przychodziła co do sekundy.
 
reklama
Hej :)
Jestem tu nowa, zarejestrowałam się, żeby jakoś przetrwać te czas od wizyty do wizyty u gin, testy wyszły pozytywne, beta 280 mlU/ml powinno być ok, okresu nie ma, ale wszystko sie okaze na usg.. oby bylo dobrze :) Ginekolog juz mi pogratulowala po badaniu gin, ale jestem taką panikarą że i tak się boję... ze cos moze byc nie tak.. Pozdrawiam cieplo :-)
 
Wow Iownka az 6 testów;P Jak druga krecha to na pewno ciąża, ja też mam bladą...;PA jestem w 6 tygodniu i jeszcze u lekarza nie byłam, czekam na 7 tydzień by na USG było widać trochę więcej i by serduszko biło...;)

Och rany ale mam mdłości, najgorsze są jak jestem głodna... A jestem głodna non stop, w nocy się budzę i muszę coś zjeść. Najczęściej chrupki kukurydziane, bo w ciąży z Ignasiem jadłam kiełbasę i sobie przytyłam. Więc teraz uważam... :)

W ogóle to ograniczajcie sól jak najbardziej i fast foody, słodycze. Ja przytyłam 23 kg. Gdzie 8 kg to była nagromadzona przeze mnie woda, taka byłam opuchnięta. Wyglądałam jak balon. W szpitalu sikałam jak najęta, aż się położna dziwiła.
 
Ewusia12 to ładnie..też muszę zacząć chyba jeść chrupki, rano jak wstaję to żołądek mnie ssie, ale mnie np odrzuciło od słodyczy zupełnie, bardziej mi się chce pomidorów, słonych i ostrych dań :) tak sie domyśliłam własnie ze coś jest na rzeczy jak soliłam twarożek a on ciągle nie był słony ;)
 
Ale mam ostatnio wyraziste sny! Zawsze miałam intensywne, po 5-6 w ciągu jednej nocy, ale od kilku dni w ogóle wypas. Łaziłam dziś we śnie na olbrzymich szpilach i sprzedawca butów powiedział, że wyglądam jak Tyra Banks (trochę mi pojechał...), a później przytulały się do mnie wiewiórki i świnki morskie :-D

I rano uchh... mdliło mnie lekko jak wyszłam z psem, ale poleciałam szybciutko na rynek zrobić zakupy, później zjadłam serek wiejski z cebulką, rzodkiewką i szczypiorkiem plus świeży chleb razowy ze słonecznikiem i od razu mi lepiej. Ale na stoisku drobiowym miałam nietęgą minę od zapachu... :baffled:
I w ogóle jestem oburzona, że NIE BĘDZIE w telewizji transmisji z dzisiejszego KSW. Uwielbiam oglądać boks i MMA w telewizji, a skubańce każą sobie zapłacić 30 złotych za dostęp! A niech ich piorun trzaśnie, nie zapłacę złodziejom. Obejrzę sobie "Mam Talent" :-D
 
Noelle Lori lacze sie z Wami w bolu:baffled:

Na szczescie dzisiaj dwa razy przytulałam sie ale wieczorem zjadlam sobie pol bulki i jogurt jagodowy dopoki lezalam wlozku bylo ok cyzli godzine wstalam pare krokow i odrazu do ubikacji:(nie mam na nic sily caly dzien praktycznie w lozku ale dobrze ze to jesien bo zal by bylo pogody...
Tez sie wybraniam przed wymiotami biore gume mietowa do zucia ona mnie jakos trzyma albo wlasnie leze

citrus mama zaczyna sie martwic i troszczy sie o Ciebie:)

Kurcze jutro mojego M tez wysle po cole a odgazowywuje cie ja wczesniej?
Dziewczyny a ja sie wystraszylam bo zaraz bo wymiotach poszlam pietro wyzej w domu i tez dyszalam i odrazu zmierzylam cisnienie po tych akcjch a tutaj kurde chyba 150 na 120 wystraszylam sie poczekalam chwile i juz bylo dobre nie wiem czy to wina wysilku bo strach byl i teraz mierze ale jest w porzadku
feelis znany znaczek;)

całe szczęście że możesz sobie poleżeć, to zawsze jakoś lepiej. Ja colę piję po pare łyków po jedzeniu żeby mi to w żołądku zostawało. Coli nie odgazowywałam, wiem lepiej było by odgazować, ale wtedy byłaby ochydna.

Czesc dziewczyny

Oj biedne wy z tymi wymiotami....

Ja musialam jechac dzis do rodzicow bo ojciec w szpitalu cos tam z sercem ale jutro juz wychodzi , nie byl to zawal ani nic tylko jakies bole ale juz sie dobrze. Przy okazji odzyskalam laptopa....

W niedziele/poniedzialek mam owulacje wiec mam nadzieje ze zdaze spowrotem do mojego :-D:-D tak na wszelki wypadek dzis jeszcze zanim pojechalam uprawialismy sporty ekxstremalne na kanapie w salonie :sorry2:

dobrze że z tatą to nic poważnego. Trzymam kciuki za pomyślne boboseksy :tak::tak::tak:

Lori stosowalas juz te tabletki dopochwowe kurcze ale ciekawe jak to jest jak bierze sie luteine juz dopochwowa...

Wiecie najlepiej mi wchodza bulki i jajko na miekko to bym mogla jesc

wwtedy brałam ten torecan ale miałam duphaston. Zupełnie nie pomyślałam że teraz mam luteine dopochwową. Muszę pogadac z lekarzem czy to się będzie wykluczało. Może jeszcze coś innego wymysli.

Iwonka - a robiłaś testy tej samej firmy czy różne?

Ewusia - ja tez tak mam że mdłosci nakręca głod, to w pracy trzymam w szufladzie chrupki zbożowe i cichaczem podjadam :-p

kasiafr - ja tak miałam raz z obiadem, cały czas wydawał mi się nie doprawiony, skończyło się na tym że wyszeł mega ostry i nikt go nie chciał jeść a ja dalej nic nie czułam. Teraz karzę doprawiać mężowi.

citrus
- to ty masz jak mój mąż z tym KSW. Ja nie cierpie " jak sie po mordach leją" ... zawsze mój mąż musi się nasłuchać mojego jojczenia :sorry2::sorry2::sorry2:


kurcze a u mnie dzisiaj zimnica straszna, chuumry ciemne, wiatr taki że głowe moze urwać. Ja rano juz zaliczylam laboratorium, wymiotowałam tylko dwa razy więc jest nieźle. Właśnie jestem po śniadaniu i leże. Popiłam colą i pomogło.
 
Cześć kochane;
u mnie zimnica i wietrzysko, aż się nie chce z łóżeczka wstawać.
Zjadłam jabłko i usiłuję go nie zwymiotować. No masakra jakaś.


Hej :)
Jestem tu nowa, zarejestrowałam się, żeby jakoś przetrwać te czas od wizyty do wizyty u gin, testy wyszły pozytywne, beta 280 mlU/ml powinno być ok, okresu nie ma, ale wszystko sie okaze na usg.. oby bylo dobrze :) Ginekolog juz mi pogratulowala po badaniu gin, ale jestem taką panikarą że i tak się boję... ze cos moze byc nie tak.. Pozdrawiam cieplo :-)

Witaj;
trzymam kciuki za wizytę i spokojnych 9 miesięcy życzę.

Citrus niezłe masz dylematy. My tv w ogóle nie oglądamy prawie i jest mi szczerze obojętne co tam sobie wymyślają ;-)
 
Lorelain, więc oby Cię dziś nie męczyło. Sobota to dzień odpoczynku, od wymiotów też trzeba odpocząć ;-)

Zapominajka, ja tv właściwie tylko w weekendy, bo w tygodniu wieczorami seriale pościągane. W TV rzadko jest coś dobrego, chyba że na Kuchni TV :-D
 
reklama
u mnie też pogoda średniawa,barowa ;p dziś chyba wieczorek w domu na kanapie, fajny film i coś pysznego do jedzenia ;p może zrobię jakaś niespodziankę ukochanemu, należy mu się za wytrzymywanie z moimi humorami ;p ;p

Lorelain az takie masz mdłości ? Zapominajko witam i pozdrawiam ciepło i również spokojnych 9 :)
 
Do góry