reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
mopsia dubeltówka :-D padłam! Mój Spanieluch też podobno sadzi bąki, ale ja mam mocno upośledzony węch od zawsze i nie czuję smrodu w ogóle:cool:
 
Co do pogody u mnie tez wieje dosyc dosyc ale slonce probuje sie przebijac...
Zakupow mi do jedzenia wczoraj szwagierka porobila przed praca i mi przyniosla:)

kasiafr gratulacje:)

Lori dziekuje juz mezulek zakupil cole:) no polezec to moge nie powiem tylko cos trzeba zrobic w domku bo jest troche sprzatania na wieczor poznym nawet mam spokoj z mdlosciami najgorzej popoludniu oby tylko przetrwac. A co do coli tez nie lubie niegazowanej ble
Ciekawe co cola zawiera takiego ze pomaga przy takich akcjach..

Zapominajka probowalas gumy mietowej mnie nawet pomaga jak zjem ale teraz bede probowala cole jak Lori:)

citrus moje tez psiaki nie raz tak puszczaja baki ze idzie nie wytrzymac wiem cos o tym:D
To ty jestes serialowa ja tez ale ja na wspolnej itp:)
 
mopsia dubeltówka :-D padłam! Mój Spanieluch też podobno sadzi bąki, ale ja mam mocno upośledzony węch od zawsze i nie czuję smrodu w ogóle:cool:

Czasem zazdroszczę tym, którzy smrodu nie czują...

Perełko mnie mięta nie pomaga, próbowałam już.
U mnie to takie krótkie serie "pomagają". Np jednego dnia jest to cola, innego kiwi, suchy chleb. Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie się domyślić co to. Trafiam przez przypadek.
 
Ja się dzisiaj jakoś tak dziwnie czuję,niby mi niedobrze,ale nie wymiotuję,ale taka fuj jestem...jak to mówią na zaprzyjaźnionym mopsim forum...na bóle,niepogodę i złe samopoczucie najlepszy okład z mopsa :-) co też skutecznie czynią moje mopsie i niemopsie wszystkie 3 parówki :-D
 
Witam
U mnie tez pogoda srednia
Co do seriali to ja ostatnio ogladam "Rodzine Borgiów" i "Gre o tron"
Mi na mdlosci w poprzedniej ciazy pomagaly migdaly i imbir a dokladnie taka ala herbatka z plasterkow swiezego imbiru.
No nic zabieram sie za sobotnie porzadki
 
reklama
DZIEWCZYNY!
Mam ogromną, prze ogromniastą prośbę do tych które posiadają facebooka!
Walczymy z małżem o bilety do Londynu ale potrzebujemy głosów. Po 4 dniach będzie można odlubić stronę i zapomnieć.
Tu naprawdę każdy głos się liczy :)
https://apps.facebook.com/236746889760114/Ranking.aspx?FriendID=1743178057

Tam trzeba najpierw polubić stronę Capgemini Polska a potem wejść jeszcze raz w link i kliknąć przy Marcinowym ryjku :)
Dla uspokojenia: Jest to aplikacja która nie ma prawa do przechowywania i pobierania danych osobowych i tego nie robi, więc śmiało można klikać.
Będę bardzo wdzięczna.

Lutówka, Natalia :biggrin2:
 
Do góry