reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mamolinka cierpliwości dwulatek ma strasznie dużo na głowie by pamiętać o sikaniu. Iggy milion razy w zabawie zapomniał, albo wołał, biegł zrobić jak już mu leciało.

Ja posprzątałam troszkę i zdycham bo mi znowu niedobrze. Miałam ambicję w szafie posprzątać, ale chyba nie dam rady dziś :-(


Jestem cierpliwa hehe nawet bardzo :D przy mojej mlodej trzeba byc cierpliwym w kazdej dziedzinie hehe :D 5,5 miesiaca miala jak zaczela sama siedziec,chodzic chyba rok i 4 miesiace, ale gadac to zaczela bardzo szybko hehe teraz juz praktycznie pelnymi zdaniami mowi, wiec nawet jak ktos obcy ja spotka to moze ja zroozumiec. teraz tylko siku na nocniczek. I strasny niejadek jest ! A na sam koniec zostawimy walke ze smoczkiem... Co chyba bedzie najtrudniejsze
 
reklama
Witajcie Majóweczki,

Paola i Emalia - bardzo mi przykro :(

ZAPOMINAJKA, czy jesteś może z Poznania? Śliczne to Twoje zdjęcie z usg :)

CITRUS, boszz pilatres, zazdroszcze. Ja po dniu z moim trzylatkiem nie mam już sił na nic, o przepraszam ma siłę tylko na spanie:)

MAMOLINKA90 odpieluchowywanie - poważna sprawa, mój jak miał tyle co Twoja córeczka kategorycznie odmawiał współpracy w tej kwestii, nawet mam zdjęcie jak z premedytacją, rozebrany do naga sika centralnie na dywan, a obok nocnik, natomiast kiedy miał 2,5 roku nagle sam zaczął siadać i się załatwiac bez specjalnych zaproszeń

KORA30 witam w klubie chorych przedszkolaków, mój Leoś również dziś w domu bo wczoraj zakończył dzień z 38 stopni i poszedł spać o 7,30, co nigdy mu się nie zdarza. Zatem dużo zdrówka dla Zosii!
 
Ostatnia edycja:
Ech taka dluga wiadomosc sie napisalam a tu nagle BB sie mi zacielo i zniklo.
No nic, polozylam moje dziecie spac i teraz tylko zrobie kawe i zabiore sie chyba za te porzadki.

Zapominajka ja mieszkam tez niedaleko Poznania, kiedys mieszkalam kilka lat w Poznaniu teraz okolice Wrzesni
 
No właśnie, BIedroneczko może dopisz w liście majóweczek kto skąd jest to będzie bardzo pomocne skontaktować się z kimś w poblizu :)
 
Czesc kochane

A ja z nowu siedze na uczelni jak glupia bo odwolali mi wyklady na 11 i nie mam nic do 2.... eh ci ludzie.... ide sie pouczyc.,..zajze pozniej papatki
 
reklama
No właśnie, BIedroneczko może dopisz w liście majóweczek kto skąd jest to będzie bardzo pomocne skontaktować się z kimś w poblizu :)

Tez sie na spokojnie dopisze, ale to mysle ze mozemy stworzyc watek typu "Poznajmy sie" jesli oczywiscie inne dziewczeta tez wyrazaja chec i wtedy mozna takie dane stamtad tez na liscie umiescic, jak narazie umieszczam tylko date porodu, ale oczywiscie jak wszystkie wyraza chec to mozemy tam dodac kazde dane, potem pewnie doda sie plec dziecka itp :tak:
 
Do góry